Galaxy Note 8 geliyor!

Geçtiğimiz yıl Note 7 ile tatsız bir talihsizlik yaşayan Samsung, Galaxy Note 8 için çalışmalara devam ediyor. Cihazın kod adı ilk kez ortaya çıktı.

Galaxy Note 8 geliyor!

Geçtiğimiz yıl Galaxy Note 7 talihsizliğini yaşayan Samsung, önümüzdeki günlerde Galaxy S8 modelini lanse edecek ve ardından yeni Note cihazı için beklemeye koyulacağız.

Samsung'un daha önce çıkacağını onayladığı Galaxy Note 8 ile ilgili ilk sızıntılar gelmeye başladı. Bugün itibarıyla cihazın kod adı ve muhtemel model numarası belli oldu. Ortaya çıkan bilgilere göre Galaxy Note 8, İngilizce'de "harika, mükemmel" gibi anlamlara çıkan "Great" kod adına sahip olacak. Tabii ki bundaki amaç, Note 7 olayından sonra moralleri yüksek tutmak ve telefonun ne kadar iyi olacağına vurgu yapmak.

Facebook'a 'beğenmeme' tuşu geliyor!

Kod adının yanı sıra aynı kaynaklar, telefonun SM-N950F kod adına sahip olacağını söylüyor. Ancak tabii ki yine farklı Note 8 varyasyonları olursa, bu model isimlerinde bazı farklılıklar görmemiz olası.

Her zaman olduğu gibi yıl sonuna doğru tanıtılması beklenen Galaxy Note 8, büyük oranda önümüzdeki ay tanıtılacak Galaxy S8 ve S8+ modellerinden izler taşıyacak. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!