Galaxy J7 Pro için yeni bir güncelleme yayınlandı!

Samsung tarafından geçtiğimiz yıl Haziran ayında tanıtılan ve ülkemizde yüksek satış rakamlarına ulaşan, orta seviye akıllı telefonlar arasında yer alan Galaxy J7 Pro veya diğer adıyla Galaxy J7 2017 için yeni bir güncelleştirme yayınlandı.

Galaxy J7 Pro için yeni bir güncelleme yayınlandı!

 

Android işletim sisteminde ve diğer uygulamalarda tespit edilen kritik güvenlik açıklarının giderildiği güncelleştirme, birçok iyileştirmeye ev sahipliği yapıyor.

Galaxy J7 Pro için yayınlanan güncelleştirme Türkiye'de!

195 MB boyutundaki güncelleştirme sonrasında, J7 Pro modelinin yazılım sürüm numarası J730FXWU2ARE1 oluyor. Ülkemizde satılan SM-J730F model numaralı cihazlara ulaşan güncelleştirme, Mayıs güvenlik yamalarına ev sahipliği yapıyor.

Kararlılığı ve performansı artıran iyileştirmelerin yanı sıra hata düzeltmeleri, paylaşılan güncelleme notları arasında yer alıyor. Ancak, birçok güncelleştirme ile benzer şekilde sunulan bu yenilik / değişikliklerin detayları açıklanmıyor.

Ayrıca, Galaxy J7 Pro'nun Android Oreo ile buluşturulacak cihazlar arasında yer aldığını hatırlatmak isteriz. Samsung Türkiye'ye göre, bu cihaz için Android Oreo güncelleştirmesinin 13 Temmuz 2018 tarihinde yayınlanması bekleniyor.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!