Galatasaray'da GreyWeekend çılgınlığı

Galatasaray'da taraftarların başlattığı GreyWeekend kampanyası kapsamında sarı-kırmızılı taraftarlar GS Store'lara akın etti.

Galatasaray'da GreyWeekend çılgınlığı

Bu sezon düzenlenen YellowFriday etkinliği ile binlerce ürün satın alan Galatasaray taraftarları, şimdi de GreyWeekend kampanyası başlattı. Galatasaray taraftarlarının çağrısı üzerine yönetim harekete geçti ve indirimli satışlara başladı.

Galatasaray resmi internet sitesinden yapılan duyuru şöyle:

Büyük Galatasaray Taraftarının müthiş desteği ve coşkusu ile hedeflediği 21. şampiyonluğa uzanan Galatasaray'ımızda; Yönetimimiz taraftarının sesine kulak verdi ve GreyWeekend kampanyasını başlattı.

Eşi benzeri görülmemiş bir hareket olan YellowFriday'de ulaşılan 130.000 satış adetinin ardından şimdi sıra "GreyWeekend"de, söz sırası bir kez daha Büyük Galatasaray Taraftarında! Hedef bu kez 210.000 adet ürün satışı!

Eşi benzeri görülmemiş bir hareket olan YellowFriday'de ulaşılan 130.000 satış adetinin ardından şimdi sıra "GreyWeekend"de, söz sırası bir kez daha Büyük Galatasaray Taraftarında! Hedef bu kez 210.000 adet ürün satışı!

Haydi Büyük Galatasaray Taraftarı! Hedeflediğimiz başarılar yolunda Galatasaray kenetlenecek, Galatasaray kazanacak! Çünkü "Taraftarı olmayan bir Galatasaray yok hükmündedir!"

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ile yönetim kurulu üyeleri Yusuf Günay, Mahmut Recevik, İlber Aydemir ve Dilek Kutlu, sarı-kırmızılı taraftarların talebi doğrultusunda başlatılan "GreyWeekend" kampanyasına destek vermek için Beyoğlu GS Store'da taraftarlarla bir araya geldi.

Cengiz, taraftarların yoğun ilgi gösterdiği kampanyada, engelli vatandaşlara bağışlamak üzere 5 bin liralık alışveriş yaptı. Burada basın mensuplarına açıklamada bulunan Cengiz, sarı-kırmızılı taraftarlara teşekkür ederek, şunları kaydetti:

"Omuzlarımızdaki yükün ağırlığının farkındayız. Dünyanın hangi kulübünde, sivil toplum örgütünde böyle bir satış için insanlar bir araya geliyor, birleşiyor, milyonlar oluyor alışveriş yapıyor, destekliyor... Böyle bir olay ne Real Madrid ne Chelsea ne de Juventus'ta var. Bu sadece Türkiye'de olur, o da Galatasaray'a nasip oldu. Böyle bir camiaya sahip olduğumuz için gurur duyuyorum. 

Böyle efsane bir camia olamaz. Taraftara destekleri için çok teşekkür ediyorum. Harçlıklarından, dişlerinden, tırnaklarından artırarak buraya geldiklerinin bilincindeyim. Bu taraftara layık olmaya çalışacağız. Geçmişten gelen mali sıkıntılarımız büyük. Taraftar o delikleri yamamaya çalışıyor. Galatasaray bir dünya markasıdır. UEFA'nın da sınırlamaları içinde en iyisini elde etmek, Galatasaray'ı sadece Türkiye'nin değil, Avrupa'nın da tepesine oturtmak için çalışmalarımız devam etmektedir. Taraftarlarımız müsterih olsun."

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!