Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

G.Saray'da kafaları karıştıran gelişme!

Galatasaray, 28 Mayıs Salı günü resmi internet sitesinde menajer Bruno Heiderscheid'in sarı-kırmızılı kulüp aleyhine CAS'a açtığı 8 milyon euroluk davanın bildirisini yayınlamıştı.

G.Saray'da kafaları karıştıran gelişme!

Galatasaray Spor Kulübü'nde menajer Bruno Heiderscheid konusunda ilginç gelişmeler yaşanıyor. Sarı-kırmızılı kulüp, 28 Mayıs Salı günü resmi internet sitesinde menajer Bruno Heiderscheid'in sarı-kırmızılı kulüp aleyhine CAS'a açtığı 8 milyon euroluk davanın bildirisini yayınlamıştı.

Bruno Heiderscheid'in açtığı davanın ardından sarı-kırmızılı kulüp savunmasını hazırlamak için çalışmalara başlarken, bugün ilginç bir gelişme yaşandı ve Galatasaray Spor Kulübü, 28 Mayıs Salı günü yaptığı açıklamayı sitesinden kaldırdı.

O AÇIKLAMA KALDIRILDI!

Galatasaray'ın KAP'a da yaptığı bu açıklamayı resmi sitesinden kaldırması kafaları karıştırırken; kamuoyunda 'açıklama neden kaldırıldı?" sorusunu da beraberinde getirdi. Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Ocak ayında yapılan genel kurulda menajer Bruno'ya belirli bir rakam ödenerek elindeki belgelerin alındığını açıklamış ve bu sorununun ortadan kalktığını açıklamıştı.

ŞAMPİYONLAR LİGİ KURA ÇEKİMİNE GİTTİ

Menajer Bruno Heiderscheid, Galatasaray'ın bu sezon başında Şampiyonlar Ligi kura çekimine katılmış ve Ünal Aysal da Heiderscheid'in kura çekimine katılmasının kendisinin bilgisi dahilinde olduğunu resmi site aracılığıyla açıklamıştı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!