Fuhuş baskınında ilginç şifre: İyi inşaat işçisi var

Fuhuş yaptıkları iddia edilen 4'ü yabancı uyruklu 5 kadın ile fuhşa aracılık ettikleri öne sürülen 10 şüpheli gözaltına alındı. Şüphelilerin telefonda görüştükleri kişilerle "iyi inşaat işçisi var", "güzel inşaat işçisi geldi" şifreleriyle irtibat kurdukları tespit edildi

Fuhuş baskınında ilginç şifre: İyi inşaat işçisi var

Sivas'ta fuhuş yaptıkları iddia edilen 4'ü yabancı  uyruklu 5 kadın ile fuhşa aracılık ettiği öne sürülen 10 şüpheli gözaltına  alındı. 

Sivas Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Ahlak Büro Amirliği ekipleri,  kente yabancı uyruklu kadınların getirilerek fuhuş yaptırıldığı bilgisi üzerine  operasyon başlattı.

Yaklaşık bir ay süren fiziki ve teknik takip sonucunda fuhuş  yaptıkları iddia edilen 3'ü Gürcistan, biri Azerbaycan uyruklu olmak üzere 5  kadın ile  fuhşa yer temini ve aracılık ettiği öne sürülen 10 şüpheli gözaltına  alındı.

Fuhşa aracılık yaptığı iddia edilen şüphelilerin telefonda  görüştükleri kişilerle "iyi inşaat işçisi var", "güzel inşaat işçisi geldi"  şifreleriyle irtibat kurdukları tespit edildi.

Şüphelilerin polise yakalanmamak için kiraladıkları evleri kısa sürede  değiştirdikleri belirlendi.

Polis ekiplerinin operasyon kapsamında 50'ye yakın kişinin de  ifadesine başvurduğu belirtildi.

Yabancı uyruklu 4 kadının işlemlerinin ardından sınır dışı  edilecekleri öğrenildi.

Fuhuş yaptığı iddia edilen bir kadın ile fuhşa yer temini ve aracılık  ettiği öne sürülen 10 şüphelinin ise emniyetteki işlemleri sürüyor.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!