FOTOĞRAFTA KİM VARDI?..

Basın mensupları farkettiği anda, CHP yetkilileri bu fotoğrafın üstünü beyaz bir bantla kapattı!

FOTOĞRAFTA KİM VARDI?..

CHP'nin Beşiktaş'taki seçim koordinasyon merkezinde yer alan İstanbul il başkanlığı teşkilat tablosuna isim benzerliğinden dolayı CHP Bayrampaşa İlçe Başkanı Mustafa Ataş'ın yerine aynı isimdeki AK Parti Milletvekili ve seçim koordinasyon merkezi başkanı Mustafa Ataş'ın fotoğrafı konuldu.

Çekim yapan basın mensuplarının hatırlatması üzerine olayı fark eden CHP yetkilileri, fotoğrafın üstünü beyaz bir bantla kapattı. Kılıçdaroğlu'nun basın toplantısında konu kendisine soruldu, ancak cevap araya giren CHP İstanbul İl Başkanı Bahri Şahin'den geldi. Tablonun, basın mensupları için bir bilgisayar programı aracılığıyla hazırlandığını söyleyen Şahin, yanlışlığın bundan kaynaklandığını söyledi.

KILIÇDAROĞLU EZİLME TEHLİKESİ GEÇİRDİ
Beşiktaş Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılış törenine katılan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yoğun ilgi nedeniyle ezilme tehlikesi geçirdi. Kılıçdaroğlu'na yardımcı olmak isteyen korumalar ve görüntü alan basın mensupları arasında kısa süreli tartışma yaşandı.

Beşiktaş Seçim Koordinasyon Merkezi, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun da katılımıyla açıldı. Seçim otobüsüyle merkezin önüne gelen Kılıçdaroğlu'na, partililer ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Seçim koordinasyon merkezine giriş yapmak üzere kapıya gelen Kılıçdaroğlu, yoğun ilgi nedeniyle zor anlar yaşadı. Yaşanan izdiham sırasında düşme tehlikesi atlatan Kılıçdaroğlu, ezilmekten de korumaların yardımıyla kurtuldu. Kılıçdaroğlu'na yardım eden korumalarla, bu sırada görüntü alan basın mensupları arasında da kısa süreli tartışma yaşandı.
HABERTÜRK 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!