Fotoğraf sanatçısının kar üzerinde görsel şöleni

Bursa'daki bir fotoğraf sanatçısının ekibi ile kar üzerinde çektiği fotoğraflar, görenleri hayrete düşürüyor. Yapıldığı esnada şaşkınlık ile izlenen şölen, fotoğraf karesine dönüştüğü zaman dudak uçuklatıyor.

Fotoğraf sanatçısının kar üzerinde görsel şöleni

Bursa'da fotoğraf sanatını icra eden Emre Ceylan, profosyonel olarak yaptığı bu mesleğin değişik yönlerini yakalamaya çalışıyor. Ceylan'ın Tophane'deki tarihi saat kulesi civarında karda yaptığı çalışma, görenleri hayrete düşürüyor. Çevredeki vatandaşların şaşkın bakışları arasında yapılan gösteri, fotoğraf karesine dönüştüğünde ise herkes tarafından beğeni topluyor. Kar yağışı ile birlikte evde oturamadıklarını ve kendilerini dışarı attıklarını ifade eden sanatçı Emre Ceylan, "Bursa'nın en güzel mekanlarından birinde böyle bir çalışma yapalım istedik. Bulaşık teli ile yaptığımız bir çalışma çok güzel sonuç veriyor. Bunun tabiki tehlikeli yanları da var ama biz bunun gereken önlemini alıyoruz. Çevrede kimsenin olmamasına, kendi kıyafetlerimize dikkat ediyoruz. Sonuç ise mükemmel oluyor" dedi. 

Fotoğraf sanatçısının kar üzerinde görsel şöleni Fotoğraf sanatçısının kar üzerinde görsel şöleni Fotoğraf sanatçısının kar üzerinde görsel şöleni
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!