Fortnite, John Wick modu ile heyecan veriyor!

Beyaz perdelerden tanıdığımız ünlü suikastçi John Wick, Epic Games tarafından geliştirilen Fortnite'a konuk oluyor. Wick'in Başındaki Ödül Sınırlı Süreli Modu (SSM), kendine güvenen oyunculara heyecan dolu bir kapışma fırsatı veriyor. Fortnite John Wick modu ile heyecanlandırıyor!

Fortnite, John Wick modu ile heyecan veriyor!

Fortnite John Wick modu ile neler sunuyor?

Wick'in Başındaki Ödül SSM'sinde amaç belirlenmiş bir sayıda altın jetontoplayarak maçı kazanmak oluyor. Her oyuncu maça elinde birkaç jetonla başlayıp rakiplerini avlayarak onların da jetonlarını ele geçiriyor.

Modun en güzel yanlarından biri de en çok jetona sahip olan oyuncuların haritada rahatlıkla belli olması. Oyunculardaki jeton sayısı yükseldikçe haritalarda, jeton sayıları ile birlikte, daha çok görünebiliyorlar.

Her oyuncuya sadece 3 kez doğma hakkı verilen modun, ödülleri de epey bir özel. Oyunda en çok jetona sahip olan oyuncular, atış şemsiyesi, öcü kaplamasıve fazladan tecrübe puanı gibi özel ödüllerin sahibi olacaklar.

Ayrıca bu mod ile birlikte oyunun mağazasına bazı güncellemeler gelmiş durumda. John Wick'in takım elbisesi içinde gösteren John Wick kıyafeti ve ona özel olan balyoz kazması da oyun içi mağazadan satın alınabiliyor.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!