Finale son 3 bölüm!

Ufak Tefek Cinayetler 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Star TV'de salı günleri ekrana gelen Ufak Tefek Cinayetler, konusu, senaryosu, oyuncu kadrosu ile gerilimi en düzeyde tutmaya devam ediyor. Finale 3 bölüm kala Oya ile Merve arasında savaşın şiddeti artıyor. Evinin elinden alınmasından Merve'ye bir şok da Elif'ten geliyor. Elif her şeyi Serhan'a anlatacağını söylüyor. Pelin, Oya ile Merve için plan yapıyor.

Finale son 3 bölüm!

Ufak Tefek Cinayetler 30. yeni bölüm fragmanı, Star TV tarafından yayınlandı. Dört kadın ve dört adam arasında karanlık sırlar, tutkulu bir aşk, yalanlar ve bitmek bilmez bir rekabeti anlatan Ufak Tefek Cinayetler finaline 3 bölüm kaldı. Yeni bölümde heyecan dorukta. Komiser Kemal, cinayetin çözümüne çok yaklaştı. Ufak Tefek Cinayetler yeni bölümde Elif, Merve'ye Serhan'a her şeyi anlatacağını söylüyor. Pelin ise Oya'ya Merve için "Ortadan kaldıralım artık şu kadını" diyerek geliyor. 

UFAK TEFEK CİNAYETLER YENİ BÖLÜM İLK SAHNESİ

Ufak Tefek Cinayetler 30. bölümü ilk sahnesi yayınlandı. Ofise gelen Merve karşısında eski bir tanıdığı olan Ekrem'i görür. Serhan'la boşanma süreçlerinden haberdar olan Ekrem'in söyledikleri Merve'yi şoke ediyor. Oya, Serhan ve Pelin'le yemek yediklerini anlatan Ekrem, Merve'ye bir şokk daha yaşatıyor.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!