Fikri Işık'tan CHP'lilere: Kendilerini mevsimlik işçi statüsüne koyuyorlar

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, CHP'lilerin siyaseti mevsimlik iş olarak gördüklerini söylerken "Bunlar siyaseti sezonluk iş, mevsimlik iş olarak gördükleri için kendilerini de mevsimlik işçi statüsüne koyuyorlar" benzetmesi yaptı.

Fikri Işık'tan CHP'lilere: Kendilerini mevsimlik işçi statüsüne koyuyorlar

AK Parti Karamürsel İlçe Başkanlığına gerçekleştirdiği teşekkür ziyaretinde konuşan Işık, çok yoğun bir çalışmanın sonunda haklı bir başarı elde ettiklerini söyledi. Işık, bu başarıda emeği olan herkese teşekkür etti.

'Seçimin ardından muhalefetin birbirine girdiğini ve olağanüstü kurultay istenildiğini' söyleyen Işık, şöyle konuştu:

"CHP seçimleri sezonluk, mevsimlik bir iş olarak görüyor. Seçim bitince defteri, dükkanı kapatıyor, bir daha seçim kararı alınınca hemen dükkanı tekrar açıyor. O zaman orada seçim bitmiş oluyor. Hiçbir seçim kampanya döneminde kazanılmaz. Kampanya döneminde herkes mevcudunu korumanın derdine düşer. Bunlar siyaseti sezonluk iş, mevsimlik iş olarak gördükleri için kendilerini de mevsimlik işçi statüsüne koyuyorlar. 'Sezon açılınca başlayalım, sezon bitince kapatalım.' Öyle bir şey yok. Siyaset devamlı bir uğraştır, insanın gönlüne girme mücadelesidir. Gönlüne giremezseniz sandıktan çıkamazsınız. Başarımızın sırrı üçtür; çalışmak, çalışmak, çalışmak... Bugün başarısız olanlar bilsinler ki çalışmadıkları içindir. Bilsinler ki milletin gönlüne giremedikleri içindir."

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!