Fikret Orman'dan flaş Talisca ve Oğuzhan sözleri!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Vodafone Geleceğin Karakartalı Marmara Bölgesi seçmelerinde Talisca ve Oğuzhan hakkında flaş ifadeler kullandı.

Fikret Orman'dan flaş Talisca ve Oğuzhan sözleri!

Brezilyalı oyuncunun kendisinin gitmek istediğini vurgulayan Orman şöyle konuştu: "Bu kararı devre arasında vermişti. Maalesef bizde şöyle bir şey var. Türk taraftarlar bir oyuncuyu ya fazla göklere çıkarır ya da yerden yere vurur. Bunu gören oyuncu da havalara giriyor. Bir anda bir yerleri kalkıyor. Talisca, Beşiktaş'ın büyüklüğünü gidince anlayacak. Menajerleri bir teklifte bulundu. 30 milyon euroluk bir teklif karşısında 5 milyon euro istediler. 21 milyon euro bonservis, 5 milyon euro menajer geriye kalıyor 4. Ama bu kez bu 5 milyon euronun içinde yöneticiler var diye dedikodular çıkacak. Allah onun yolunu açık etsin"

Burak Yılmaz konusu 

Orman, Burak Yılmaz konusunda ise "Burak Yılmaz ile söylediklerim onun transferiyle ilgili değil. Babası bizde oynamış kendisi de Beşiktaşlı dedim. Ben bunları her Beşiktaşlı oyuncu için söylemem. Nihat Kahveci bizden tefeci gibi para aldı. O nedenle onun için böyle şeyler söylemem. Ama Burak Yılmaz'ın böyle bir şeyi olmadı. Söylediklerimin arkasında bir mana çıkmasın. Burak Trabzonspor'un oyuncusu. Atiba bizim ailemizden biri. Tek istediğimiz futbolu bizde bıraksın. Bir teklif yaptık. Kabul etmedi ama Türkiye'nin şartları ortada"

Oğuzhan Özyakup, Beşiktaş'ta devam edecek mi?

Orman, Oğuzhan konusunda ise kısa ve net konuştu: "Oğuzhan Özyakup'un Beşiktaş'tan, Beşiktaş'ın da Oğuzhan'dan ayrılma gibi bir niyeti yok."

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!