Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

FETÖ'nün tetikçilerinden skandal Kaşıkçı yorumu

Firari FETÖ'cü Emre Uslu ve Adem Yavuz Arslan'ın sosyal medyada yayınladıkları videolarda Cemal Kaşıkçı cinayetini gerçekleştiren Suudi Arabistan'ı savunmaları dikkat çekti.

FETÖ'nün tetikçilerinden skandal Kaşıkçı yorumu

FETÖ'cü Emre Uslu ile Adem Yavuz Arslan'ın 'Cemal Kaşıkçı' cinayetiyle uluslararası alanda zor duruma düşen Suudi Arabistan'ı savunması dikkat çekti.

SKANDAL SÖZLER...

Cemal Kaşıkçı cinayetiyle ilgili skandal yorumlarda bulunan Emre Uslu "Çok büyük ihtimalle bir grup, Cemal Kaşıkçı'yı alıp götürecekti, diğer grupta İstanbul'da alışveriş yapacaktı. Otelde kalmak istiyorlardı. Cemal Kaşıkçı'nın ölmesi üzerine panikleyip ülkelerine döndüler. Ancak Suudi Arabistan konsolosluğunda bir şey oldu. Diktatörden daha diktatör güvenlikçi adamın dövmesiyle adam kalp krizi geçirdi ya başka bir şey oldu, adam öldü. Adam ölünce "biz bunu ne yapacağız" diye paniklediler" sözleriyle Suudi Arabistan'ı savundu.

SUUDİ ARABİSTAN'A DESTEK

Cinayeti savunan FETÖ'nün bir diğer tetikçisi Adem Yavuz Arslan ise "Erdoğan rejiminin medyasının açıklamaları, bana son derece şüpheli geliyor. İlk andan itibaren yoğun bir adres gösterme, Suudileri açıktan suçlayan ifadeler kullanıyorlar" dedi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!