"Fernandes tekme attı, kafamı yere vurdu"

"Bana 'O...' deyip Manuel'in ailesine küfrettiler"

''Fernandes tekme attı, kafamı yere vurdu''

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Fernandes ile "Bizi dövdü" diyen Gülşah Ö. ve Damla Ç. karşılıklı şikâyetçi oldu. Gülşah Ö., "Fernandes beni itekledi. Düşünce kafamı yere vurmaya başladı. Arkadaşları gelerek beni onun elinden kurtarmaya çalıştı" dedi

Gece kulübünde tanıştıkları Beşiktaş'ın Portekizli futbolcusu Manuel Fernandes'la birlikte gittikleri rezidansta yıldız futbolcudan dayak yediklerini iddia eden Gülşah Ö. ve Damla Ç., olaylı geceyi karakolda polise anlattı. Muhasebeci olduğunu söyleyen Gülşah Ö.'nün, "Alkollü olarak 4 kız, 5 erkek birlikte kulüpten çıktık. VIP bir arabaya bindik. Fernandes'in evi olduğunu öğrendiğim Fulya'daki Selenium Twins'e geçtik. Ben ve arkadaşım Damla eve çıkmak istemedik. Taksi çağırdım. Ancak Fernandes'in arkadaşlarından ikisi gelerek taksi şoförünü para verip gönderdi. Bizi ikna ederek, Fernandes'in bulunduğu kata çıkardılar. Fernandes geldi. Kız arkadaşıyla aralarında bir şeyler konuşmaya başladılar.

Portekizce olduğu için anlayamadık. Fernandes konuşmayı keserek yanıma geldi. İtekledi, tekmeyle vurmaya başladı. Düşünce kafamı yere vurmaya başladı. Arkadaşları gelerek beni onun elinden kurtarmaya çalıştı. Fernandes vurduktan sonra beni kapı dışarı attı" dediği iddia edildi. Damla Ç.'nin de "Fernandes Gülşah'ı itekledi ve tekme vurmaya başladı. Koşarak Gülşah'ı Fernandes'in elinden kurtarmaya çalıştığımda da bana tekmeyle vurmaya başladı" dediği öne sürüldü.


'İFTİRA, YANLARINA DAHİ OTURMADIM'

KADINLARIN şikâyeti üzerine Nevzat Demir Tesisleri'nde ifade veren ünlü futbolcu Fernandes de kadınlardan şikâyetçi oldu. Yıldız futbolcunun, "Eğlenirken buluşmak üzere sözleştiğim Öykü Özer ve Seda Parseker yanımıza geldi. Sonra yanımıza isimlerini sonradan öğrendiğim Gülşah Ö. ve Damla Ç. de masamıza oturdu. Ben Seda ile oturuyordum. Fulya'daki evime geldik. Seda Parseker ile odama çekildik. Tartışma sesleri duydum, salona gittim. Kız arkadaşım kızların kendisine 'O...' dediğini ve suratına pet şişe fırlattığını söyledi. Arkadaşlarım Gonzalo ve Muhammed'e 'Bu kızları siz getirdiniz, siz gönderin' dedim. Odama geçip uyuduk. O iki kadınla hiçbir şekilde konuşmadım. Yanlarında dahi oturmadım, fiziki bir temasım olmadı" dediği öğrenildi.

'KADINLAR KÜFRETTİ'

Fernandes'in sevgilisi Seda Parseker'in ise "Kadınlar içeri girerken arkadaşım Öykü 'Ayakkabılarınızı çıkarır mısınız?' dedi. Kadınlardan biri bana, 'Hangi o... bana 'Ayakkabını çıkar' dedi' dedi. Ben de 'Ayakkabılarınızı çıkarır mısınız?' diyerek tekrar ettim. Bu sırada esmer kız, elindeki su şişesini bana fırlattı. Manuel'in ailesine küfretmeye başladı. Güvenliği çağırdık" dediği öne sürüldü.


POLİS İFADESİ

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Fernandes ile "Bizi dövdü"' diyen Gülşah Ö. ve Damla Ç., karşılıklı şikâyetçi oldu. Gülşah Ö. 'rezidans dayağı'nı poliste şöyle anlattı: "Beni itekledi."

'KAPI DIŞARI ATTI'

"Tekmeyle vurdu. Düşünce kafamı yere vurmaya başladı. Arkadaşları gelip beni elinden kurtarmaya çalıştı. Fernandes vurduktan sonra beni kapı dışarı attı."

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!

YGS sınavı ne zaman yapılacak?
YGS başvuru ne zaman yapılacak?
Çalıkuşu 27. bölüm fragmanı izle 24 Nisan 2014
Yeni dizi Paşa Gönlüm 1. bölüm fragmanı izle 24 Nisan 2014
Yasak 2. bölüm full izle, Yasak son bölüm izle 18 Nisan 2014
Yasak 2. bölüm fragmanı ve özeti izle, 18 Nisan 2014
Yalan Dünya 81. bölüm full izle, Yalan Dünya son bölüm izle, 18 Nisan 2014
Yalan Dünya 81. bölüm fragmanı ve özeti izle, 18 Nisan 2014
Böyle Bitmesin 62. bölüm full izle, Böyle Bitmesin son bölüm seyret, 18 Nisan 2014
Böyle Bitmesin 62. bölüm fragmanı ve özeti izle 18 Nisan 2014
Karagül 42. bölüm full izle, Karagül son bölüm izle, 18 Nisan 2014
Karagül 42. bölüm fragmanı ve özeti izle
Dila Hanım 61. bölüm full izle, Dila Hanım son bölüm izle, 18 Nisan 2014
Dila Hanım 61. bölüm fragmanı ve özeti izle 18 Nisan 2014
Huzur Sokağı dizisi 67. bölüm full izle, Huzur Sokağı son bölüm izle, 18 Nisan 2014
Huzur Sokağı dizisi bitiyor mu? Huzur Sokağı final mi yapıyor? 18 Nisan 2014
Medcezir 31. bölüm full izle, Medcezir son bölüm izle, 18 Nisan 2014
Medcezir 31. bölüm fragmanı ve özeti izle 18 Nisan 2014
Muhteşem Yüzyıl 132 Bölüm - Ölüm karşınızda titreyecek Sultanım
Selim'e itaat - Muhteşem Yüzyıl son bölüm full izle, 16 Nisan 2014
Sultan Süleyman'ın yüreğini dağlayan haber - Muhteşem Yüzyıl son bölüm full izle, 16 Nisan 2014
Güneşi Beklerken 41. bölüm 2. fragmanı izle 20 Nisan 2014