"Fernandes tekme attı, kafamı yere vurdu"

"Bana 'O...' deyip Manuel'in ailesine küfrettiler"

''Fernandes tekme attı, kafamı yere vurdu''

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Fernandes ile "Bizi dövdü" diyen Gülşah Ö. ve Damla Ç. karşılıklı şikâyetçi oldu. Gülşah Ö., "Fernandes beni itekledi. Düşünce kafamı yere vurmaya başladı. Arkadaşları gelerek beni onun elinden kurtarmaya çalıştı" dedi

Gece kulübünde tanıştıkları Beşiktaş'ın Portekizli futbolcusu Manuel Fernandes'la birlikte gittikleri rezidansta yıldız futbolcudan dayak yediklerini iddia eden Gülşah Ö. ve Damla Ç., olaylı geceyi karakolda polise anlattı. Muhasebeci olduğunu söyleyen Gülşah Ö.'nün, "Alkollü olarak 4 kız, 5 erkek birlikte kulüpten çıktık. VIP bir arabaya bindik. Fernandes'in evi olduğunu öğrendiğim Fulya'daki Selenium Twins'e geçtik. Ben ve arkadaşım Damla eve çıkmak istemedik. Taksi çağırdım. Ancak Fernandes'in arkadaşlarından ikisi gelerek taksi şoförünü para verip gönderdi. Bizi ikna ederek, Fernandes'in bulunduğu kata çıkardılar. Fernandes geldi. Kız arkadaşıyla aralarında bir şeyler konuşmaya başladılar.

Portekizce olduğu için anlayamadık. Fernandes konuşmayı keserek yanıma geldi. İtekledi, tekmeyle vurmaya başladı. Düşünce kafamı yere vurmaya başladı. Arkadaşları gelerek beni onun elinden kurtarmaya çalıştı. Fernandes vurduktan sonra beni kapı dışarı attı" dediği iddia edildi. Damla Ç.'nin de "Fernandes Gülşah'ı itekledi ve tekme vurmaya başladı. Koşarak Gülşah'ı Fernandes'in elinden kurtarmaya çalıştığımda da bana tekmeyle vurmaya başladı" dediği öne sürüldü.


'İFTİRA, YANLARINA DAHİ OTURMADIM'

KADINLARIN şikâyeti üzerine Nevzat Demir Tesisleri'nde ifade veren ünlü futbolcu Fernandes de kadınlardan şikâyetçi oldu. Yıldız futbolcunun, "Eğlenirken buluşmak üzere sözleştiğim Öykü Özer ve Seda Parseker yanımıza geldi. Sonra yanımıza isimlerini sonradan öğrendiğim Gülşah Ö. ve Damla Ç. de masamıza oturdu. Ben Seda ile oturuyordum. Fulya'daki evime geldik. Seda Parseker ile odama çekildik. Tartışma sesleri duydum, salona gittim. Kız arkadaşım kızların kendisine 'O...' dediğini ve suratına pet şişe fırlattığını söyledi. Arkadaşlarım Gonzalo ve Muhammed'e 'Bu kızları siz getirdiniz, siz gönderin' dedim. Odama geçip uyuduk. O iki kadınla hiçbir şekilde konuşmadım. Yanlarında dahi oturmadım, fiziki bir temasım olmadı" dediği öğrenildi.

'KADINLAR KÜFRETTİ'

Fernandes'in sevgilisi Seda Parseker'in ise "Kadınlar içeri girerken arkadaşım Öykü 'Ayakkabılarınızı çıkarır mısınız?' dedi. Kadınlardan biri bana, 'Hangi o... bana 'Ayakkabını çıkar' dedi' dedi. Ben de 'Ayakkabılarınızı çıkarır mısınız?' diyerek tekrar ettim. Bu sırada esmer kız, elindeki su şişesini bana fırlattı. Manuel'in ailesine küfretmeye başladı. Güvenliği çağırdık" dediği öne sürüldü.


POLİS İFADESİ

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Fernandes ile "Bizi dövdü"' diyen Gülşah Ö. ve Damla Ç., karşılıklı şikâyetçi oldu. Gülşah Ö. 'rezidans dayağı'nı poliste şöyle anlattı: "Beni itekledi."

'KAPI DIŞARI ATTI'

"Tekmeyle vurdu. Düşünce kafamı yere vurmaya başladı. Arkadaşları gelip beni elinden kurtarmaya çalıştı. Fernandes vurduktan sonra beni kapı dışarı attı."

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!

YGS sınavı ne zaman yapılacak?
YGS başvuru ne zaman yapılacak?
Arka Sokaklar 327. bölüm fragmanı izle
Not Defteri 5. bölüm full izle, Not Defteri son bölüm izle, 23 Nisan 2014
Not Defteri 5. bölüm fragmanı izle, 23 Nisan 2014
Kara Para Aşk 7. bölüm full izle, Kara Para Aşk son bölüm izle, 23 Nisan 2014
Kara Para Aşk 7. bölüm fragmanı ve özeti izle 23 Nisan 2014
Ankara'nın Dikmen'i 7. bölüm full izle, Ankara'nın Dikmeni son bölüm izle, 23 Nisan 2014
Ankara'nın Dikmen'i 7. bölüm fragmanı ve özeti izle
Kızılelma 15. bölüm full izle, Kızılelma son bölüm izle, 23 Nisan 2014
Kızılelma dizisi 15. bölüm fragmanı izle 23 Nisan 2014
Sevdaluk 16. bölüm full izle, Sevdaluk son bölüm izle, 23 Nisan 2014
Sevdaluk 16. bölüm fragmanı ve özeti izle 23 Nisan 2014
Hıyanet Sarmalı 27. bölüm full izle, Hıyanet Sarmalı son bölüm izle, 23 Nisan 2014
Hıyanet Sarmalı 27. bölüm fragmanı izle 23 Nisan 2014
Muhteşem Yüzyıl 133. bölüm full izle, Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle, 23 Nisan 2014
Muhteşem Yüzyıl 133. bölüm fragmanı ve özeti izle, 23 Nisan 2014
Muhteşem Yüzyıl 133. bölüm 2. fragmanı izle
Medcezir 32. bölüm fragmanı izle
Güneşi Beklerken 42. bölüm fragmanı full izle
Beni Böyle Sev 57. bölüm fragmanı izle, 28 Nisan 2014
Benim İçin Üzülme 54. bölüm full izle, Benim İçin Üzülme son bölüm izle, 22 Nisan 2014