Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Fenerbahçelilerin 'Teriming' modası

Dünyada çılgınlık olarak görülen 'Playing', 'Owling', 'Leisure Dive' ve 'Batmannig' gibi, aynı pozda fotoğraf çektirerek internet ortamında paylaşma geleneğine Fenerbahçelilerde 'fatihteriming' ile katıldı.

Fenerbahçelilerin 'Teriming' modası

Süper Lig'in 31. Haftasında oynanan ve 2-2 beraberlikle sonuçlanan Fenerbahçe-Galatasaray karşılaşmasının ardından Fenerbahçeli taraftarlar, olaylı maçta yara alan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'i sosyal paylaşım sitesinde oluşturulan 'fatihteriming' sayfasında Ti'ye aldı. Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısında Hasan Şaş'ın, ikinci yarısında ise Fatih Terim'in tribünden atılan yabancı maddelerle kaşı açılmıştı. Teknik Direktör Fatih Terim'in açılan kaşını yara bandı ile kapatması Fenerbahçe taraftarlarının espri konusu oldu. Fenerbahçe taraftarları, ezeli rakipleri Galatasaray'ın Teknik Direktörü Fatih Terim ve Yardımcı Antrenörü Hasan Şaş'a sosyal paylaşım sitesinde oluşturulan sayfadan göndermede bulundu.

Fenerbahçeli taraftarlar kaşlarına yapıştırdıkları yara bantları ile çektikleri fotoğrafları Twitter'de oluşturulan 'fatihteriming' sayfasında paylaşmaya başladı. Bir gün içinde, yüzlerce Fenerbahçeli taraftarın kaşlarına yapıştırdıkları yara bantları ile çektirdikleri fotoğrafı sosyal paylaşım sitesinde paylaşmaları, bir dönem yine sosyal paylaşım sitelerinde 'çılgınlık' olarak nitelendirilen 'Playing', 'Owling', 'Leisure Dive' ve 'Batmannig' gibi aynı pozda fotoğraf çektirerek internet ortamında paylaşma modasına bir yenisini ekledi. 'Fatihteriming' sayfasında Fenerbahçeli taraftarlar tarafından paylaşılan fotoğrafların sayısı her geçen dakika artarken, 'fatihteriming' akımına destek veren Fenerbahçeli taraftarların sayısı da her geçen dakika aynı oranda artıyor. Galatasaray taraftarlarının tepkisine yol açarak çığ gibi büyüyen 'fatihteriming' akımının ilk saatlerinde gönderilen tweetler bini aştı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!