Fenerbahçe, Hasbro markasıyla anlaşma imzaladı

Fenerbahçe, global oyun ve eğlence şirketi Hasbro firmasıyla marka ortaklığı yaptı.

Fenerbahçe, Hasbro markasıyla anlaşma imzaladı

Yapılan anlaşmayla ilgili basın lansmanı, Ülker Stadı Şükrü Saracoğlu  Spor Kompleksi 1907 Tribünü'nde gerçekleştirildi.

Lansmana, Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Sertaç Komşuoğlu ve  sarı-lacivertli yöneticiler ile Hasbro Türkiye Ülke Müdürü Aslı Çetkin katıldı.

Fenerbahçe logosu ile Transformers ve My Little Pony karakterlerini  bir araya getirerek oluşturulan koleksiyon, "Maceraya takım ruhuyla ortak ol."  sloganıyla Fenerium mağazalarında sarı-lacivertli taraftarlarla buluşturulacak.

Açıklamalarda bulunan Sertaç Komşuoğlu, Fenerbahçe'nin çok farklı  kulvarlarda mesaj veren bir kulüp olduğunu söyledi.

Çocuklara Fenerbahçe sevgisini aşılamak için adımlar attıklarını  belirten Komşuoğlu, "Fenerbahçe, Türkiye'nin en önemli sivil toplum örgütü.  Fenerbahçe ile Beko iş birliğini anlatırken, 'Şampiyonlar gibi beslen.'  sloganından bahsettik. Yeni nesil için o gün bir mesaj verdik. Bugün yine mesaj  veriyoruz ve 'Maceraya takım ruhuyla ortak ol.' diyoruz. Fenerbahçe bir topun  çizgiyi geçmesine bağlanmayan bir kulüp." ifadelerini kullandı.

"Fenerbahçe Kulübü yalnızca bir spor kulübü değildir." diyen  Komşuoğlu, şöyle devam etti:

"Bir çocuk, bilimsel olarak ortalama 4 yaşında bir takıma ilgi duymaya  başlıyor. Fenerbahçe sevgisini o yaşlardan itibaren yaymak için adımlar atıyoruz.  Bizi takip eden çocuklara spor sevgisini aşılamak istiyoruz. En önemli hedefimiz,  Fenerbahçe sevgisini çocuklarımızdan itibaren yaymaya devam etmek. Fenerbahçe bir  spor kulübüdür ama yalnızca bir spor kulübü değildir. Fenerbahçe, toplum için  bayrağı en önde taşıyan kulüptür. Bugün bir kez daha bayrağı en önde taşıdığımızı  ilan ediyoruz. Hasbro, Fenerium'un beklentileriyle çok örtüşen bir firma.  Fenerbahçe forması o ürünlere yakıştı. Fenerbahçe forması nereye giderse, oraya  bir bereket katıyor."

Çetkin: "Faydamız, çocukları spora yaklaştırmak"

Hasbro Türkiye Ülke Müdürü Aslı Çetkin, Fenerbahçe ile yaptıkları  marka anlaşmasının 2 yıl olarak planlandığını dile getirdi.

Fenerbahçe'nin tüm dünyada takip edilen bir kulüp olduğunu vurgulayan  Çetkin, şöyle konuştu:

"Bu kadar büyük markaları bir araya getirmek, çok hassas bir çalışmayı  gerektiriyor. Bu çalışmaların ardından bugünlerin ilk adımları atıldı. My Little  Pony'de arkadaşlığı ön plana çıkarıyoruz. Transformers'da ise takım ruhu ön plana  çıkıyor. Bu iş birliğinde faydamız, çocukları spora yaklaştırmak. Mücadeleyi,  arkadaşlığı ve sporu çocukların hayatlarına alması için bu önemli bir platform.  İlk defa My Little Pony ve Transformers bir takım forması giyecek. Gerçekten çok  güzel olduğunu düşünüyoruz. Fenerbahçe sadece Türkiye'de değil dünyada da takip  edilen çok güçlü bir marka. Temsil ettiği değerler bizim değerlerimizle  örtüşüyor. Bu anlaşmayla kendiliğinden var olan bir sinerjinin gün yüzüne  çıkmasını sağladık."

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!