Fenerbahçe'den bir ilk

Teknik Direktör Ersun Yanal, yeni bir uygulamaya daha imza attı. Bundan böyle takımda ritim koordinasyon uzmanı ve mentör Ebru Yıldırım görev yapacak.

Fenerbahçe'den bir ilk

Sürekli oyuncuların yanında bulunacak olan Yıldırım, antrenmanlardaki koordinasyon çalışmalarına katılacak, ayrıca mentörlük yapacak. Sezon içinde gerilen, psikolojik iniş çıkışlar yaşayan futbolcular çareyi Yıldırım'da arayacak. Sarı-lacivertli futbolcular bundan sonra sezona sadece fizik ve taktik açıdan değil zihinsel olarak da en iyi şekilde hazırlanacak. Fenerbahçe'nin dün sabah basına kapalı yaptığı antrenmanın Yıldırım eşliğinde algı yönetimi, öncelleme, çevre kontrolü ve yüksek konsantrasyon çalışması yapılarak başladığı bildirildi. Özel tekniklerle çeşitli çalışmalar yapılarak devam eden antrenmanın, salonda gerçekleştirilen anatomik adaptasyon ve kuvvet idmanıyla bittiği kaydedildi.


İdmana izinli olan Kuyt, Meireles, Sow, Bruno Alves, Salih Uçan ve Recep Niyaz'ın yanı sıra tedavisi süren Gökhan Gönül'ün katılmadığı  belirtildi. Erten Ersu ve Berkay Değirmencioğlu'nun ise takımdan ayrı özel  program dahilinde çalıştığı ifade edildi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!