Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Federasyon, Stoch'tan savunması istedi!

Federasyon medyaya yansıyan olaylar hakkında Miroslav Stoch'tan en geç 7 Ağustos'a kadar bir savunma göndermesini talep etti.

Federasyon, Stoch'tan savunması istedi!

 Fenerbahçe'nin Slovak futbolcusu Miroslav Stoch'ın, özel hayatında yaşadığı olaylardan dolayı başı daha çok ağrıyacak gibi duruyor. Slovakya Futbol Federasyonu, Stoch'la ilgili bir açıklama yayınladı ve genç oyuncunun medyada çıkan haberlerden dolayı federasyona resmi bir açıklama yapacağını belirtti.

Slovakya Milli takımının formasını da giyen Stoch'un açıklamayı 7 Ağustos'a kadar göndermesi gerektiği bildirien açıklamada şu ifadelere yer verildi; "Miroslav Stoch, Slovakya futbolunun bir temsilcisi olarak kendisiyle ilgili çıkan haberlerden dolayı, 2/c DP maddesine göre 7 Ağustos 2013'e kadar açıklamasını yapmalıdır.

Miroslav Stoch, son zamanlarda oldukça olumsuz haberlerle medyada yer almıştı. 23 yaşındaki oyuncu özellikle alkolle araba kullanmaktan ve gece kulüplerine yaptığı ziyaretlerin basına yansımasından dolayı gazetelere konu olmuştu.

Stoch, son olarak bir partide yarı çıplak bir bayanla dans ederken görüntülendi. Slovak oyuncu daha sonra yaptığı açıklamada bunun geçmiş bir döneme ait olduğunu belirtti.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!