Faytoncular ile akülü araç işletmecileri birbirine girdi

Adalar'da faytoncular ile akülü araç taşımacılığı yapanlar arasında tartışma çıktı. Kavga sırasında kafasına darbe alan CHP'li Adalar ilçe Başkan Yardımcısı Yavuz Çifçioğlu ağır yaralandı. .

Faytoncular ile akülü araç işletmecileri birbirine girdi

Büyükada'da sabah saatlerinde faytoncular ile akülü araç taşımacılığı yapanlar arasında kavga çıktı. 

Fayton ve akülü araç taşımacılığı yapan Keleşler ve Çifçioğulları arasında çıkan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü, kavgada yaralıların olduğu belirtildi. Yaralananlar arasında CHP Adalar İlçe Başkan Yardımcısı Yavuz Çifçioğlu da var. Çiftçioğlu'nun kavga sırasında kafasına ağır darbe aldığı ve hastaneye kaldırıldığı ifade edildi.

Habere göre iki grup arasındaki tartışma, fayton ile taşımacılık yapan grubun, akülü araç ile taşımacılık yapılmasına tepki göstermesiyle başladı. Akülü araç ile taşımacılık yapan grubun faytonculara tepki göstermesiyle kavgaya dönüştü.

Akşam yaşanan tartışma, sabah kavgaya dönüştü

Akşam saatlerinde yaşanan tartışmadan sonra, sabah her iki grubun araba meydanında karşı karşıya gelmesiyle kavgaya dönüştü. Kavgaya müdahale eden polis ekipleri havaya ateş açarak iki grubu durdurdu. Yaşananların ardından Büyükada'ya çevik kuvvet ekibi gönderildi. Araba meydanına giriş çıkışlar yasaklandı ve fayton kullanımı durduruldu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!