'Fatih Portakal'ın izlenme oranı ne olacak?'

Sina Koloğlu, seçim ekranlarını yorumladı.

'Fatih Portakal'ın izlenme oranı ne olacak?'

Milliyet Gazetesi yazarı Sina Koloğlu, televizyonların seçim ekranlarını değerlendirdi. Koloğlu, en çok izlenen programa imza atmasına rağmen en çok eleştiriyi alan Fatih Portakal için de "Bundan böyle 'izlenme oranı' ne olacak?" dite sordu.

Veyis Ateş 'Oh' dedi

YSK, 'açıklayabilirsiniz' dedi. Saniyeler vardı. Habertürk'te Veyis Ateş, ekranda bize sunmadan önce verileri görüyordu. Duygularını, "Oooo, ilk sonuçları 21.00'e kadar öğreniriz" cümlesiyle anlattı. AA'nın, çok yüksek orandaki ilk sonuçlarıydı anladığım, 'ooo' lar..

Halk TV, nasıl yapsak havasındaydı

Halk TV, muhalefetin sesiydi. Kanalda durumlar nasıldı? 'Bu fark kapanır'la başladı, 'Bu sonuçlarla ne yapsak?' havasıyla kapandı. Gezici anket başkanı Murat Gezici, "İkinci tura kalır" iddiasındaydı...

Fatih Portakal; gecenin gündemi

Sosyal medyada tartışılan konu başlıklarından biri de Fatih Portakal oldu. Gecenin ilerleyen saatlerinde Portakal, "Yine bizi asarsınız, AA'nın verdiği rakamları veriyoruz" dedi. Muhalif kimliğiyle biliniyor ve haber bülteni bu şekliyle izleniyor. "Bu verileri nasıl verirsin, hiç verme" twet'leriyle karşılaştı. Hem izlendi, hem eleştirildi... Bundan böyle 'izlenme oranı' ne olacak?

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!