Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Fatih Portakal'dan seçim değerlendirmesi

CHP'li Ekrem İmamoğlu, yenilenen İBB Başkanlık Seçimi'ni ikinci kez ve büyük bir farkla kazandı. FOX TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal bu tarihi zaferle ilgili dikkat çeken bir yorum yaptı. Portakal, "Bence hak eden kazandı. Artık bundan böyle 'Ekrem İmamoğlu kimdir' diye soracak olursanız, değişmeyecek bir sonuçla birlikte İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı" ifadelerini kullandı.

Fatih Portakal'dan seçim değerlendirmesi

FOX TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal ise, seçimin tamamlanmasının ardından sunduğu ilk haberler programında, seçimlere dair bir yorum yaptı.

Seçim sürecinde yaşananları aktaran Portakal, "Gözler 23 Haziran'a çevrilmişti ve çok merak ediliyordu. Kafalarda şu soru vardı; AK Parti'nin YSK'ya telkinde bulunduğu söyleniyordu ve kimileri şu cümleyi de kuruyordu, 'iptal edilen bir seçimde acaba AK Parti ve Erdoğan'ın tekrar kazanamama durumu olur muydu? Dün akşam bir şeyler olmaya başladı. AA netice vermiyordu ama biz biliyorduk ki ANKA'dan sonuçlar geliyordu. Peki ne oldu sonunda? Bence hak eden kazandı. Artık bundan böyle Ekrem İmamoğlu kimdir diye soracak olursanız, değişmeyecek bir sonuçla birlikte İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı" ifadelerini kullandı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!