Faruk Sabancı yeni çalışması ile büyük ses getirdi

DJ-prodüktör Faruk Sabancı, yeni çalışması 'Your call' ile Rusya'da ses getirdi. Sabancı, yabancı dinleyicilerin dikkatini çekti.

Faruk Sabancı yeni çalışması ile büyük ses getirdi

Elektronik müzikteki başarısı ile global müzik endüstrisinin dikkatini çekmeyi başaran ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan DJ / prodüktör Faruk Sabancı, bir süre önce müzikseverlerin beğenisine sunduğu ve aynı gün İTunes'ta liste başı olmayı başaran ''Your Call'' ile uluslar arası bir başarıya daha imza attı.

Genç kuşağın en ilham verici Dj / Prodüktörleri arasında gösterilen ve özellikle global müzik piyasasında Türkiyeyi başarı ile temsil eden Sabancı, Rusya'da çarpıcı ivme yakaladı. Radyo ve müzik kanallarında kısa sürede en çok çalınan 12. parça olmayı başaran,  Sekseninci sıradan girdiği Rus müzik listelerinde basamakları hızla tırmanan ve kısa sürede dalga dalga yayılan ''Your Call'' Ukrayna, Sırbistan, Macaristan, İrlanda gibi ülkelerde de müzik listelerinde kendine yer edinmeyi başardı.

Öte yandan Türkiye ve Yunanistan'ın en çok izlenen yarışma programı Survivor'un da değişmez müziklerinden biri haline gelen ''Your Call'' Birleşik Arap Emirlikleri ve Umman gibi ülkelerde de hatırı sayılır bir başarı grafiği yakaladı. Her iki ülkede de radyolarda en çok çalınan şarkılar arasında yer alan şarkı, dünya müzik piyasasınında dikkatini çekmeye başladı.
 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!