Evsiz sopranoya albüm teklifi

Los Angeles metrosunda arya söylediği video internette yayılınca kendine hayran bırakan evsiz soprano Emily Zamourka'ya albüm teklifi yapıldı ve internette yardım kampanyası başlatıldı.

Evsiz sopranoya albüm teklifi

Los Angeles metrosunda arya söylediği videosu internette dolaşıma girince ünlü olan evsiz kadının yüzüne şans güldü. Evsiz Rus Emily Zamourka'ya büyük bir albüm teklifi yapıldı.

Metroda tren bekleyen yolcuları ve tüm dünyadaki internet kullanıcılarını etkileyen Zamourka'ya albüm anlaşması teklif edildi.

Grammy adayı olan yapımcı Joel Diamond, 'metro sopranosu'na klasik ve elektronik dans müziği karışımı bir albüm teklif ettiğini duyurdu.

TMZ'ye konuşan Diamond, 1973 yılında kurduğu Silver Blue Records kayıt şirketi çatısı altında yapılacak albümün adının 'Paradise' (Cennet) olacağını belirtti.

Los Angeles Emniyet Müdürlüğü'nün opera söyleyen kadının videosunu internette yayınlamasından sonra pek çok internet kullanıcısı 52 yaşındaki Zamourka'ya hayran oldu.

Zamourka, 20 yıldan uzun bir süre önce ABD'ye taşındı. Keman ve piyano dersleri verirken hastalandı, çalışamayınca sokaklarda yaşamak zorunda kaldı.

ABC7 kanalına konuşan Zamourka, "İnsanların benim için üzüldüklerini hissediyorum ama hiç kimseye yük olmak istemiyorum" dedi.

Albüm kaydı haberinin yanı sıra Zamourka için internette yardım kampanyaları başlatıldı. Bir kampanyada 59 bin dolar, diğerinde de 33 bin dolar para toplandı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!