Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Eve giren hırsızlar bakın ne çaldı?

İZMİT'te bir apartmana hırsızlık yapmak amacıyla gelen 3 kadın eve girerken güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Önce kapıyı çalıp zile basan ve ardından evde birinin olup olmadığını anlamak için kapıyı dinleyen şüpheliler evde çalacak birşey bulamayınca ev sahibinin oğluna ait kumbarayı çaldı.

Eve giren hırsızlar bakın ne çaldı?

Yenişehir Mahallesi'nde bir apartmana giren 3 kadın daireleri tek tek kontrol ettikten sonra boş olduğuna inandıkları bir daireyi gözlerine kestirdiler. Kadınlardan biri çevreyi gözetlerken diğer ikisi önce kapıyı dinleyip ardından zile bastıktan sonra kapının kilidini kargaburunla açıp içeriye girdi. Evde çalacak değerli eşya ve para bulamayan şüpheliler ev sahibinin oğluna ait içersinde 120 lira biriktirilen kumbarayı çaldı. Şüpheliler çıkarken de evin kapısında parmak izi bırakmamak amacıyla kapının bir bölümünü sildiler.

Bu arada binada bulunan güvenlik kamerası tarafından şüphelilerin hırsızlık anı saniye saniye görüntülendi. Kamera kayıtlarıni inceleyen polis, 35 yaşındaki Gülfidan Gültekin'i Seka Camii mevkinde yakaladı. İfadesi alınan ve mahkemeye sevk edilen Gülfidan Gültekin tutuklanarak cezaevine gönderildi. Polis hırsızlık olayına karışan iki şüpheli kadını yakalamak için çalışma başlattı. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!