Eugenie Bouchard sözünü tuttu, takipçisiyle çıktı

Eugenie Bouchard, hiç tanımadığı John Goerke'ye kaybettiği iddiada verdiği sözü tuttu ve Brooklyn Nets'in New York'ta Milwakee Bucks ile oynadığı NBA maçına gitti.

Eugenie Bouchard sözünü tuttu, takipçisiyle çıktı

Eugenie Bouchard, Superbowl maçı sırasında Twitter'da bir takipçisiyle maç için iddialaşmıştı. Patriots'ın 28-3'ten maçı çevireceğini savunan John Goerke, iddiayı kazandı ve Kanadalı tenisçide sözünü tutup Çarşamba gecesi takipçisiyle çıktı.

Kanadalı tenisçi, Superbowl'da 28-3 öne geçen Atlanta Falcons için Twitter'da "Buradan kaybetmezler" yazmıştı. TW1 takma adını kullanan bir takipçisi "Patriots buradan kazanırsa benimle çıkar mısın?" diye sorunca da "Elbette" yanıtını vermişti.

Normal süreyi berabere bitiren Patriots, uzatmada kazanınca Bouchard'ın sözünü tutup tutmayacağı merak konusu oldu.

Bouchard, Twitter hesabından sözünü tutacağını duyurmuştu. Beklenen randevu Çarşamba akşamı gerçekleşti.

İkili New York'ta buluşup New Jersey Nets ile Milwaukee Bucks arasındaki NBA maçına gitti. Bouchard, Twitter hesabından buluştuklarının haberini de verdi.

Bouchard, Sports Illustrated'in ünlü mayo sayısına pozlar vermiş ve bu özel sayının tanıtımı için New York'taydı.

Twitter'daki yazışmada "Sen nereye istersen gelirim" diyen John Goerke de New York'a geldi ve ikili NBA maçında birlikte oturdu; maç sırasıdaki boşluklarda da sahaya çıkarak taraftarlara hediyeler attılar.

İkilinin veda anının fotoğrafı da yine sosyal medyadaydı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!