Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Estetik bağımlılığı hayatını alt üst etti

İngiliz manken Alicia Douvall'ın estetik tutkusu onu bambaşka bir insan yaptı. Birçok kez bu yüzden haber oldu, tam 1,5 milyon İngiliz Sterlini yani yaklaşık 4.5 trilyon Türk Lirası harcadı.

Estetik bağımlılığı hayatını alt üst etti

Alicia oyuncak bebekler gibi duruyordu ama bu onu durdurmadı. 350'den fazla operasyon geçirdi. Henüz 34 yaşında ama garip bir görüntüdeydi. Kızı annesinin ameliyat masasında ölmesinden korkuyordu ve kötü gidişata dur demek istedi. Bir gün isyan etti ve eğer durmazsa evi terk edeceğini söyledi.
Douvall için bu tepki uyanış oldu. Kötü görüntüsünün kendisi de farkına vardı. Estetik bağımlılığı onda öyle bir hal almıştı ki ayak parmaklarını bile kısalttırmıştı. Onlarca plastik cerrahla görüştü ve kendisini düzeltmesi için son bir operasyon rica etti. Sadece 2 plastik cerrah ona yardım edeceğini açıkladı.

9 SAATLİK OPERASYONDA KULAKLARI KESİLİP TEKRAR YERİNE KOYULDU

9 saatlik bir operasyon geçirdi. Yanaklarındaki implantlar çıkarıldı, donmuş gülüşü Jan Stanek ve Caroline Mills tarafından yerine koyuldu.
Douvall: Doktorlar masadan kalkamayabileceğimi söylediler ama umursamadım. Hayatımı tekrar yerine koymaya ve doğal yüzümü geri almaya kararlıydım. diyor."KARNIMI HİSSEDEMİYORDUM"

Doktorlar Douvall'ın kaslarını sıkılaştırmak için çenesini kırdı, daha sonra çenesindei kas hasarını yerine getirmeleri için genç kadının kulaklarını kesip tekrar yerine koymaları gerekti. Alicia'nın kulakları kesildi ve tekrar yerine koyuldu. Gülüşünü tekrar kazanabilmesi için de burnu kırıldı. Bunlara rağmen doktorlar kendisine neredeyse hiçbir operasyonun garantisini veremedi.
Eski model şimdiki görüntüsünden memnun olsa da "büyük paralar" kazandığı zamanları değerlendirmediği için çok pişman, "Şu anda kiralık bir dairede oturuyorum. Onca yıllık kazancımı estetiğe harcadım. Üstelik bir ilişkim de yok çünkü hiçbir erkek her hafta estetik ameliyat olan bir kadınla birlikte olmak istemiyor."
Geçmişte o kadar çok operasyon geçirmiş ki karnını, sol göğsünü ve kolunun altını hissedemediğini söylüyor.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!