Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Esnafa Umre kampanyası

Bursa Muhtelif Esnaf ve Sanatkarlar Odalası (MESO) üyelerine yönelik umre organizasyonu düzenleyecek. MESO Başkanı Fehmi Duban, 2012 yılının MESO için hizmet yılı olacağını söyledi.

 Esnafa Umre kampanyası

MESO, üyelerine yönelik örnek organizasyonlar düzenlemeye devam ediyor. Yaklaşık 15 bin üyeye sahip ve çatısında 150'ye yakın meslek kolunu bulunduran MESO, 2012'de üyelerine yönelik hizmetlerini sürdürecek. MESO Başkanı Fehmi Duban, 2012'yi hizmet yılı ilan ettiklerini belirterek, "MESO üyeleri arasındaki birlik ve bareberliği artırmak için sosyal faaliyetler başta olmak üzere birçok hizmetin planlamasını yapıyoruz. MESO olarak bu anlayışla üyelerimize yönelik umre organizasyonu düzenleyeceğiz. Başvuralırımız 25 Mart 2012 tarihine kadar sürecek. 4 ve 5 yıldızlı otellerde yapılacak olan umre organizasyonunun fiyatları da uygun. 15 gün sürecek olan umre organizasyonu bin 150 avroya mal olacak. Bu hizmetlerimiz için çalışmalarımıza devam edeceğiz" dedi.
Üyeler için farklı projler hazırladıklarını belirten Duban, esnafın ve sanatkarın meselelerini çözmek için canla başla çalışacaklarını söyledi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!