Esnafa sonbahar bereketi

Eylül, esnafın bereket ayı. Hem okulların açılacak olması hem de yeni sezonun başlaması esnafın yüzünü güldürecek. Sonbaharda başlayacak hareketlilik için esnaf hazırlıklarını tamamladı

Esnafa sonbahar bereketi

Esnaf, Eylül ayına kilitlendi. Hem yeni sezon hem de okul alışverişleri, esnafın yüzünü güldürecek. İşleri tavan yapacak olan esnaf, hazırlıklarını şimdiden tamamladı. Giyim ve ayakkabıda yeni sezon ürünleri vitrinlere çıkmaya başladı. Mağazalarda bir yandan yeni sezon ürünleri yerini alırken; bir yandan da yazlıklar indirimli fiyatlarla satılıyor. Havaların sıcak gitmesi nedeniyle henüz sonbahar-kış sezonu ürünlerine talep olmadığını belirten esnaf, sonbaharın başlangıcı Eylül ayında satışlarda canlılık bekliyor.

ÜRÜNLER TEZGAHLARA ÇIKTI
Eylül ayında başlayacak yeni eğitim-öğretim dönemi de esnafı heyacanlandırıyor. Okulların açılmasına sayılı gün kala, marketlerde, kırtasiyelerde, giyim ve ayakkabı mağazalarında şimdiden hareketlenme başladı. Esas hareketlilik Eylül'de yaşanacak. Defterden kitaba, çantadan ayakkabıya, çoraptan eşofmana kadar çocuklarının her türlü okul ihtiyacını karşılamak isteyen veliler, esnafın yüzünü güldürecek. Kırtasiye malzemeleri tezgahlara çıkmaya başlarken, esnaf her yıl olduğu gibi bu yıl da Eylül ayında piyasanın canlanacağını belirtiyor. İlköğretimden liseye kadar öğrencilerin her türlü ihtiyacını hesaplı fiyattan çarşı-pazardan karşılayabileceğini söyleyen esnaf, "Kaliteyi ucuza satıyoruz. Hem biz hem vatandaş kazanıyor" şeklinde konuşuyor. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!