Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Hızır yeni lideri açıkladı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 12 Şubat Salı akşamı 124. son bölümüyle ekrana geldi. EDHO son bölümde, Façalı ve Çakırbeyli aileleri dışarda kozlarını paylaşırken, cezaevinde ise İlyas ve Behzat kapıştı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da İlyas Çakırbeyli ve adamları sürpriz bir şekilde cezaevinden tahliye edildi. EDHO son bölüm finalinde ise, meşhur masaya bu defa Façalılar'ın reisi Haşmet de katıldı. Hızır ise masanın liderinin Ünal olduğunu açıkladı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Hızır yeni lideri açıkladı!

ATV'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümüyle nefesleri kesti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde, cezaevinde düşmanlarının koğuşlarına konulan Behzat ve İlyas saldırıya uğradı. Dışarıda ise Hızır ve Haşmet, kardeşlerini kurtarmak için planlar yaptı. Ünal'ın araya girmesiyle cezaevinde olan İlyas ve Behzat sürpriz şekilde tahliye edildi.

EDHO 124. son bölüm final sahnesinde ise meşhur masaya yeni üyeler katıldı. Haşmet ve kardeşi Behzat, artık masanın birer üyesi oldu. Ünal ise 'Bu masada olan hiç kimse birbirini öldüremez' diyerek Çakırbeyliler ve Façalılar arasındaki çatışmaya son verdi. Hızır Çakırbeyli de 'Bu masanın lideri Ünal Bey'dir. O ne derse o olacak' diyerek son sözü söyledi.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM ÖZETİ

İlyas ve Behzat'ın koğuşlarının değiştirilmesi, aralarındaki hasımlığın son bulmasını sağlamaz. Façalılar da İlyas'ın içerideki dostları da reislerinin başına gelebilecekleri bildikleri halde harekete geçmek için doğru zamanı beklerler. Düşmanının ölüm haberini almadan öfkesi dinmeyecek olan İlyas ve Behzat'ın, bu saatten sonra içeriden sağ çıkabilmek için bir mucizeye ihtiyaçları vardır. Kardeşlerinin savaşına mani olamayan Hızır ve Haşmet, bir yandan içeriden kötü bir haber almamak adına dua ederken diğer yandan herhangi bir kaybın ardından yaşanacakların hesabını yaparlar. Haşmet, Hızır'ın gücünün farkında olduğundan tekrar karşı karşıya gelmek istemez. Aralarındaki hasımlığın son bulması için ayağına gelen bir fırsatı da kaçırmayacaktır.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!