Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

ESKİ TRT SPİKERİ SERRA KARAÇAM AKP'DEN ADAY

Eski TRT spikeri Serra Karaçam ve eşi Eyüp Özgüç AKP'den aday adayı..

ESKİ TRT SPİKERİ SERRA KARAÇAM AKP'DEN ADAY

CHP kulisleriyle bildiğimiz Sevilay Yükselir bu kez AKP'den bir kulis haberi verdi. Sabah gazetesindeki köşesinde "Hangi karı koca AKP'den aday adayı?" başlıklı yazısında eski TRT spikeri Serra Karaçam ve eşi Eyüp Özgüç'ün AKP'den aday adayı olduklarını yazdı.

KARI - KOCA AKP'DEN ADAY
Önümüzdeki genel seçimler çok karı kocanın arasını açacak gibi görünüyor. Serra Karaçam'ı bilirsiniz. Eski TRT spikeri. Geçtiğimiz yaz 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı'nda Genel Sekreterlik görevi yapan Başbakanlık Müfettişi Eyüp Özgüç ile evlenmişti. Öğrendiğime göre genç çiftler AKP'den aday adayı olarak başvuruda bulunmuşlar.

ÇİFTE ŞANS
Serra Hanım 1. Bölge'den. Eyüp Bey ise 2. Bölge'den şansını denemeye karar vermiş. Hayırlısı olsun tabii ama yeni evli çiftin, "Çifte şans" formüllerinin de çok akıllıca ve kurnazca olduğunu belirtmeden geçmeyeyim.

ESKİ ÜLKÜCÜ TORUNU
Bakalım AKP, çiçeği burnundaki karı kocadan hangisini tercih edecek? Başbakan Erdoğan'ın bayramlarda gidip elini öptüğü bilinen eski ülkücü milletvekillerinden İhsan Karaçam' ın torunu Serra Hanım'ı mı?
Yoksa Avrupa 2010 Ajansı'ndaki görevinden tantanalı bir şekilde ayrıldıktan sonra İstanbul Üniversitesi Rektörü Yunus Söylet'in danışmanlığına soyunan Başbakanlık kadrosundaki müfettiş Eyüp Bey'i mi?
ENSON HABER.COM 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!