Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Eşi yılda bir kez başkasıyla ilişkiye izin veriyor

ABD'nin Brooklyn Net takımıyla geçtiğimiz hafta sonu imzaladığı anlaşmayla spor dünyasında ses getiren Rus basketbolcu Andrei Kirilenko, şimdi de magazin basınının gündemi oldu.

Eşi yılda bir kez başkasıyla ilişkiye izin veriyor

Kirilenko'nun transferinin ardından ABD tabloid basını ünlü oyuncunun pop yıldızı eşi Masha Lopatova'nın 2006 yılında Utah Jazz için oynarken Salt Lake Tribune gazetesine yaptığı "Eşimin yılda bir gece başka biriyle birlikte olmasına izin veriyorum" açıklamasını yeniden gündeme getirdi.

O dönemde Lopatova, "Yasak olan şey her zaman daha çok azrulanır. Sporcular, özellikle de erkek sporcular kendilerine sunulan şeyleri kabul etmeye yatkınlar. Aynı şey çocuk yetiştirirken de geçerli. Ben çocuğuma 'Pizza yasak' dersem ne yemek ister? Pizza" diye konuşmuştu.

Lopatova, Kirilenko'ya verdiği bu bir gecelik iznin amacının, ünlü oyuncunın yılın 7 ayı deplasmanlar için ülkenin dört bir yanını dolaşırken çapkınlık yapmasını önlemek olduğunu belirtmişti.

Eşinin bu bir gecelik izin dışındaki ilişkilerini hoş görmeyeceğini de ifade eden Lopatova, anlaşmanın tek taraflı olduğunu da vurgulamıştı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!