"Eş Ruhumun Eş Zamanı" filminin galasına büyük ilgi!

Şanal Günseli'nin yönettiği ve başrollerinde Musa Uzunlar, Aylin Kabasakal, Uğur Çavuşoğlu ile Zeynep Utku'nun oynadığı "Eş Ruhumun Eş Zamanı" adlı filmin galası As Merkez Outlet'te yapıldı.

''Eş Ruhumun Eş Zamanı'' filminin galasına büyük ilgi!

 

Bursa Galası için İstanbul'dan gelen ve çok heyecanlı oldukları gözlenen film ekibi dinlenmek ve akşam yemeği için As Merkez Outlet Açık Çarşı'da yer alan Orhan Köfte'yi tercih etti. İstanbul'dan gelen basın mensupları ile birlikte hem yemek yiyen hem de sohbet eden film ekibi ardından hazırlanmak için Baia Otel'in yolunu tuttu. Galanın başlamasına dakikalar kala kokteyl alanına çıkan "Eş Ruhumun Eş Zamanı" adlı filmin kadrosu kokteyl sırasında bol bol gazetecilere ve hayranlarına poz verdi.

Ünlü oyuncular
Türkiye'nin ilk kuantum filmi olma özelliği taşıyan "Eş Ruhumun Eş Zamanı" isimli filmin galası, vizyon tarihi olan 3 Şubat'ta yapıldı. As Merkez Outlet Avşar Sinemalarında gerçekleştirilen galaya filmin yönetmeni Şanal Günseli'nin yanı sıra senarist Işık Elçi, çocuk oyuncu Ala Su Günseli ve başrol oyuncularından Aylin Kabasakal, Musa Uzunlar, Zeynep Utku, Ülkü Kaya ve Gül Yerlikaya katıldı. Sevginin, pozitif düşünmenin insan yaşamına etkilerini gözler önüne seren filmin, gişede büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Aşk filmi
Filmin konusuna gelince günlük yaşamda eş ruhunu bulamamaktan yakınanlar, kendi iç dünyasında hesaplaşmalar yaşayanlar, mutluluğu ve huzuru arayanlar, gizli güçlerin kendisine yardım eli uzatmasını bekleyenleri anlatıyor. Sevginin, pozitif düşünmenin insan yaşamına etkilerini gözler önüne seren gizemli bir öykü... Aşk'ın tanımını değiştirecek olaylar zinciri... Duyguları harekete geçirecek ve izleyenleri kendi yaşamını sorgulamaya itecek eş zamanlar.

Başarı mutluluğu
Filmin bitmesinin ardından galadaki seyirciler tarafından uzun süre ayakta alkışlanan "Eş Ruhumun Eş Zamanı" adlı filmin kadrosu kendilerine gösterilen ilgiden son derece mutlu oldular. Filmlerine gösterilen ilgiden dolayı gözyaşlarını tutamayan ekip film sonunda soruları cevaplandırmak için sahneye çıktı. Yaptığı konuşmada ev sahipliğinden ötürü As Merkez'e teşekkür eden Senarist Işık Elçi, "Kuantumu işlediğimiz filmimizde As Merkez'le aramızda kocaman bir bağ kurduk. Gala için davet ettiklerinde, biz henüz düşünme aşamasındayken davetiye örneklerini gönderdiler. Gösterilen bu ilgiden son derece memnun kaldık. Önümüzdeki yıllarda çekeceğimiz filmler için tekrar As Merkez'le çalışmalar yapmak istiyoruz" dedi.

Bademli ve Balkansiad
İzleyicilerin ve gazetecilerin sorularını yanıtlayan ekibin
ardından As Merkez Outlet Genel Müdürü Fahir Çam teşekkür konuşması yaptı. Kuantum filminin galası için As Merkez'i tercih ettiklerinden dolayı kendilerine çok teşekkür eden As Merkez Outlet Genel Müdürü Fahir Çam, yeni çalışmalarda sizleri tekrar aramızda görmek istiyoruz" dedi. Konuşmaların sonunda As Merkez Outlet Genel Müdürü Fahir Çam tarafından senarist Işık Elçi'ye çiçek hediye edildi. Bademli Rotary Kulübü ve Balkansiad üyelerinin de hazır bulunduğu gece geç saatlere kadar devam etti.
 

''Eş Ruhumun Eş Zamanı'' filminin galasına büyük ilgi! ''Eş Ruhumun Eş Zamanı'' filminin galasına büyük ilgi! ''Eş Ruhumun Eş Zamanı'' filminin galasına büyük ilgi! ''Eş Ruhumun Eş Zamanı'' filminin galasına büyük ilgi! ''Eş Ruhumun Eş Zamanı'' filminin galasına büyük ilgi! ''Eş Ruhumun Eş Zamanı'' filminin galasına büyük ilgi! ''Eş Ruhumun Eş Zamanı'' filminin galasına büyük ilgi! ''Eş Ruhumun Eş Zamanı'' filminin galasına büyük ilgi! ''Eş Ruhumun Eş Zamanı'' filminin galasına büyük ilgi! ''Eş Ruhumun Eş Zamanı'' filminin galasına büyük ilgi!
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!