Eroğlu: 'Herhalde Muharrem İnce'yi ekarte etmek için bu formülü buldu'

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Herhalde Sayın Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce'yi ekarte etmek için böyle bir formül buldu. Tebrik ederim Kılıçdaroğlu'nu." dedi.

Eroğlu: 'Herhalde Muharrem İnce'yi ekarte etmek için bu formülü buldu'

Eroğlu, DSİ tesisleri toplu temel atma ve açılış töreni için geldiği Burdur'da, esnaf ziyaretinde bulundu. 

Eroğlu, gazetecilerin, CHP'nin cumhurbaşkanı adayı olarak Yalova Milletvekili Muharrem İnce'yi gösterdiğini hatırlatması üzerine, şöyle konuştu: 

"Bizim için önemi yok. Bizim adayımız belli. Milletin adayı Recep Tayyip Erdoğan. Onların kendi meselesi. Uğraşıp dursunlar. Herhalde Sayın Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce'yi ekarte etmek için böyle bir formül buldu. Tebrik ederim Kılıçdaroğlu'nu." 

Eroğlu, ziyarette esnafa çay, fidan ve tohum hediye etti.

BİNALİ YILDIRIM'DAN MUHARREM İNCE SORUSUNA CEVAP

CHP'nin cumhurbaşkanı adayının Yalova Milletvekili Muharrem İnce olarak açıklandığının hatırlatılması üzerine de Yıldırım, "Hayırlı uğurlu olsun. Adaylar olacak ve bütün adaylar kendi projelerini, hedeflerini meydanlarda anlatacaklar. Milletimiz herkesi dinleyecek, sonunda ülke için, millet için en doğru kararı verecektir. 24 Haziran'da söz de karar da milletin olacaktır." değerlendirmesini yaptı.

BAKAN ARSLAN'DAN DA AÇIKLAMA GELDİ

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu için "Kendinize güvenmiyor, rakibinizi ekarte etme yolunu  izliyorsunuz." dedi.

Öte yandan 24 Haziran seçimi için Arslan "Siber  güvenlik çok önemli. Seçimlere yönelik her türlü tedbiri aldık, almaya devam  ediyoruz" dedi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!