Erkenci Kuş'ta Sanem'in başı büyük belada!

Erkenci Kuş 2. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. geçen hafta ilk bölümü ile sosyal medyada en çok konuşulan konular arasına girmeyi başaran Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Star TV'de başlayan Erkenci Kuş dizisinde başrollerde Demet Özdemir ile Can Yaman yer alıyor. Erkenci Kuş yeni bölüm 2. fragmanında Sanem'in başı büyük belaya giriyor. Peki Erkenci Kuş ilk bölümde neler oldu? Erkenci Kuş konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? İşte Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanları ve özeti...

Erkenci Kuş'ta Sanem'in başı büyük belada!

Erkenci Kuş 2. yeni bölüm 2. fragmanı Star TV tarafından yayınlandı.

Geçen hafta Salı günü ilk bölümü ile Star TV'de başlayan Erkenci Kuş dizisi, sosyal medyadan günün en çok konuşulan dizisi olmayı başardı.

Başrollerde Demet Özdemir ile Can Yaman'ın yer aldığı Erkenci Kuş dizisi, ablasının çalıştığı işyerine başvuru yapan Sanem ile patronun oğlu Can arasında geçen olayları komik bir şekilde ekrana aktarıyor.

Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanında Sanem'in başı bu yüzden büyük belaya giriyor. 

ERKENCİ KUŞ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Can'ın evine izinsiz giren Sanem, fotoğrafik hafızasını kullanarak o an için kurtulmayı başarır, ancak başını hiç düşünmediği bir başka belaya sokmuştur, üstelik bu defa kurtulması o kadar kolay olmayacaktır. Üstelik mahalleye döndüğünde Aysun ve Mevkıbe'yi birbirine girmiş bulur ve elbette buna da farkında olmadan kendisi neden olmuştur. Can, büyük bir havayolu şirketinden iş bağlamak üzeredir, Aylin ise bunu bozmak için elinden geleni yapacaktır. Sanem istemeden bu olayın merkezinde bulur kendini.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!