Erkan Aydın: Osmangazi'nin yüzü gülecek (ÖZEL HABER)

CHP Osmangazi Belediye Başkan adayı Erkan Aydın, şehrin yeşil renginden griye döndüğünü vurguladı. Nilüfer'in ardından Osmangazi'nin de yüzünü güldürmek istediklerini kaydeden Aydın, "Bursa 15-16 yıldır verdiklerinin karşılığını alamadı ve değişim rüzgarı kaçınılmaz" dedi.

Erkan Aydın: Osmangazi'nin yüzü gülecek (ÖZEL HABER)

HABERMERKEZİ/BURSADABUGÜN
Bursada Bugün TV'de Sahip Keçici'nin sunduğu Farklı Bakış programının konuğu olan CHP milletvekili ve Osmangazi Belediye Başkan adayı Erkan Aydın, 2014 yılında yüzde 31.5 oy aldıklarını, o tarihten itibaren durmadan çalıştıklarını söyledi. Sorunları yerinde dinlediklerini kaydeden Aydın, 136 mahallenin problem ve çözümlerini bildiklerini aktardı.

YEŞİL DEĞİL GRİ BURSA

Osmangazi'nin de Nilüfer gibi gülümsemesini istediklerini dile getiren Erkan Aydın, "Büyükşehir'le birlikte Osmangazi'nin de yüzü gülecek. İlçenin problemleri Bursa'nınkiyle örtüşüyor. Ulaşım ilk sırada yer alıyor. Bu sorun planlama eksikliğinden kaynaklanıyor. Göç hızından geri kalırsanız problemler sıralanır. Yeşil alanlar azaldı. Yeşil Bursa, gri Bursa oldu. Doğanbey'i neden diktiniz" dedi.

EZİYET YUVASI OLACAK

Sorunların halkla birlikte çözülmesi gerektiğini vurgulayan CHP Osmangazi Belediye Başkan adayı, "Amerika'yı yeniden keşfetmeye gerek yok. Trafik sorunu çözmek için araç değil insan taşıyacaksınız. İstanbul yolundaki T2 hattı caddeyi ikiye bölmüş. Esnaf da kan ağlıyor. Yapılan işler hep yarım kalmış. Projelerimizi mart ayına saklıyoruz. Osmangazi'de huzurlu ve mutlu insanlar yaratmak istiyoruz. Gülümseyen bir Osmangazi yaratmak istiyoruz. Yeni hastane alanı eğer ulaşım sorunu çözülmez ve mevcut Çekirge Devlet Hastanesi de kapatılırsa şifa dağıtmak yerine eziyet yuvası olacak" dedi.

DEĞİŞİM RÜZGARI KAÇINILMAZ

Yeni sistemle birlikte ittifaksız seçim kazanılamayacağını vurgulayan Erkan Aydın, "Yine de kimse seçmenin oyuna ipotek koyamaz. İktidar partisinin MHP ile gerçekleştirdiği 'cumhur ittifakı' seçmende karşılık bulmuyor. Bir Mustafa Bozbey kasırgası var. Bursa 15-16 yıldır verdiğinin karşılığını alamadı. Değişim rüzgarı kaçınılmaz. Şirket gibi yöneteceklerdi kendi ancak şirket battı. Mecazi tabirle önce CEO, genel müdür ardından da şirketin sahibi değişecek" açıklamasında bulundu.

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!