Erdoğan: Sakın mezhep ayrıcalığına düşmeyin

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Sakın ha mezhep ayrıcalığına düşmeyin. Bizde Sünnilik Caferilik Alevilik yok bizde illa İslam var İslamdan başka hiçbir şey yok'' dedi.

Erdoğan: Sakın mezhep ayrıcalığına düşmeyin

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Iğdır 6. Olağan İl Kongresi'nde konuştu.

Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle:

''Bizim değerlerimizde kula kulluk yok sadece ve sadece Allah'a kulluk var. Gençler sakın ha hiçbir beşeri gücün önünde eğilmeyin makamların önünde eğilmeyin. Hiçbir zaman maddenin önünde eğilmeyin. Allah'tan başka önünde eğileceğimiz hiçbir kudret eli yoktur. Bazıları diyor ki 'AK Parti'nin gençliği nerede?' Al işte sana AK Parti'nin gençliği. Sakın ha mezhep ayrıcalığına düşmeyin. Gençler cumhurbaşkanınız olarak sakın mezhep ayrıcalığına düşmeyin. Bizde Sünnilik Caferilik Alevilik yok bizde illa İslam var İslamdan başka hiçbir şey yok. Bizi bölmek isteyenlerin oyununa gelmeyin gelmeyelim. Bizi böyle böldüler Kürt dediler Laz dediler.

Kandan beslenen bu FETÖ'cü terör örgütünün o gece yaptıklarını biz görmeyecek miyiz Görmezlikten mi geleceğiz? Onların hesabını sormayacak mıyız? O şehitlerimizin, gazilerimizin hesabını sormayacak mıyız? Sonuna kadar soracağız, hiç bunun geri dönüşü olamaz. Silah, ölüm, acı, kan, baskı, tehdit üzerinden kurulan oyunların hepsi çöküyor

KILIÇDAROĞLU'NUN İDDİALARI

Ana muhalefet partisi yeni adı ana hıyanet partisi maalesef yalan su gibi tüketen sabah akşam iftira atmayı siyaset zanneden ana hıyanet partisi ile karşı karşıyayız. Ya parti kurultayları veya seçimler öncesinde böyle çıkar eline birilerinin tutuşturduğu kağıtları alır çeşitli iddialarda bulunur biz de doğru olmadığını ispat ederiz. Geçen yine birilerine iftira atmış mahkeme bunu 10 bin lira tazminata çarptırmış. Cezanın indirilmesi için Anayasa Mahkemesi'ne başvurmuş. Mahkeme kapılarında 3-5 kuruş indirim almak için peşinde koşuyor. Bu zat sırf gündeme gelmek için şehit ailelerimizi bile istismar etti. Bu zatın adı siyasette CHP'nin yalancı çobanına çıkmıştır.

''BUNUN ADI MİTOMANİDİR''

Son günlerde bir de cumhurbaşkanının yakınları yurtdışında bir şirkete para gönderdi diye yalan attı. Avukatlarım şu anda davaları açtılar. Her iki davada 3 milyonluk bir dava açılmış vaziyette buradan gelecek tazminatı da ben şu anda sıkıntıda olan hanım kardeşlerimize uygun konforlu onların korunma evlerini yapmakta kullanacağız. Tıpta bu tür tiplere kontrolsüz şekilde yalan söyleyen kişilere ne deniyor dedim bunun adı mitomanidir. Yani yalan söyleme hastası. Bizce bu zat artık siyasetin değil psikiyatrinin sorunudur.''

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!