Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Erdoğan'ın konuşması sırasında gaza gelen AK Partili

Başbakan konuşurken araya girdi şiir okudu: Adam gibi adam Erdoğan..

Erdoğan'ın konuşması sırasında gaza gelen AK Partili

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Genel Kurulu'nda çok sert açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'yi sert sözlerle eleştirdi. MHP lideri Devlet Bahçeli'nin tavrını ''edepsizlik'' olarak niteleyen Erdoğan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na da Bahçeli'nin muavini dedi. Erdoğan ''Söylediklerim aslında bir yerlere bir duyurudur. Merak ediyorum yargı ne iş yapar'' diyerek yargıya da çağrıda bulundu.

KONUŞMAYI KESTİ, ŞİİR OKUDU
Erdoğan'ın TÜMSİAD'taki bu konuşması sırasında iki kere sözü kesildi. Başbakan'ın konuşmasıyla gaza gelen AK Partili önce bir dörtlük şiir okudu.   ''Milletine hizmet etmek için yaşayan
76 milyondaki sevgiye sebep sendeki hedef
Adam gibi adam Recep Tayyip Erdoğan ''
Erdoğan konuşmasını kesti, şiiri dinledi, sözler bitince de konuşmasına devam etti.

ERDOĞAN'I VE SALONU GÜLDÜRDÜ
Ancak partili bir kez daha konuşmaya müdahale etti. Bu kez hem Erdoğan'ı hem de salondakileri güldürdü. ''Sayın Başbakan'ım bu kafa Türkiye iki tane Bolu Dağı tünelini 5 iktidar 18 senede veremedi'' bu sözler üzerine gülmekten kendini alamayan Erdoğan, ''Tabi değerli kardeşimizin söylediği nokta çok önemli. O Bolu dağı tüneli için neler söylemediler. Dediler ki burayı patates  deposu yapalım. Dediler ki burayı doğalgaz deposu yapalım. Bunları konuştular niye. Zira bu terazi bu sıkleti çekmez. Kafası basmaz bunların..'' diyerek muhalefete tepki gösterdi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!