Erdoğan Güngören mitinginde konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Güngören mitinginde konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında, "Seçim ofislerimizi kundakladılar adaylarımıza saldırdılar broşür dağıtan Yusuf'umuza saldırdılar hakaret ettiler. İşte o Yusuf'un hesabını da yarın sandıkta sorun." dedi.

Erdoğan Güngören mitinginde konuştu

İşte Erdoğan'ın konuşmalarından satır başları:

Şimdiye kadar sizin emanetinizi yere düşürmedik. Zalimler karşısında eğilmeyecek bükülmeyecek ve meydanları bırakmayacağız. Daha fazla mesai harcayarak milletimizi en güzel hizmetlerle buluşturduk ve buluşturacağız.

Yarın sandıkta bu CHP'ye gereken dersi veriyoruz. Hazırız değil mi? Fazla da zamanımız kalmadı artık saatler var...  Bu Haliç'i biz temizledik bay Kemal... Bak İzmir Körfezi'ni neden temizlemiyorsunuz? Çünkü CHP; çöp, çamur, çukur, pislik... 

Şimdi değerli kardeşlerim yeni adımlar atıyoruz. Bakırköy İDO Bağcılar Kirazlı metro hattının yapımına devam ediyoruz. Merter'e bir aktarma merkezi kuracağız. Güngören meydanı ve çevresini kapsayan büyük bir alanda düzenleme yapacağız. İnsanlarımıza bir gençlik merkezi, Millet Bahçesi kazandıracağız.

Buradan Tüm Türkiye'ye seslenmek istiyorum. Türkiye yarın yine bir sandık imtihanı yaşayacak. Belediyelerimiz vasıtası ile milletimizin hizmetkârlığına talip olmanın heyecanını yaşıyoruz. Biz milletimize Belediyede kendimizi ispatlayarak ülke yönetimine gelmiş bir kadroyuz. Kimi yerlerde sadece kendi partimize kimi yerlerde cumhur ittifakı olarak sizlerden destek istiyoruz. Ancak bu seçim tıpkı son 6 yıldaki tüm seçimler gibi belediye başkanlarının seçiminin ötesinde nasıl bir Türkiye istediğimize de karar vereceğiz.

KANDİL'DEN TALİMATLAR GELİYOR

Kandil'den talimatlar geliyor. Kürdistan'da oylar nereye verilecek malum, Batı'da da AK Parti'ye ve MHP'ye oy kaybettireceğiz diyor Bay Sezai... Türkiye'de Kürdistan diye bir bölge var mı be hey gafil... Terör sevicileri de senin gibi al yanına defolun Irak'ın kuzeyine gidin orada Kürdistan var...

Biz böyle kenetlendikçe bunlara su yok. Bak CHP'nin Adalar'da adayı var Bay Kemal İstiklal Marşı okuyor o ise dut yemiş bülbül gibi duruyor. Niye çünkü bunlar HDP'li ama CHP'nin adayı... CHP diyor ki bizim onlarla ilgilimiz yok. Sizin o kapalı kapılar arkasında ne tür anlaşmalar yaptığını biz biliyoruz. Sadece o mu bir de onların yanında İYİ Parti ile Saadet var. Şimdi bu dörtlü mekanizmaya pazartesi günü derslerini veriyor muyuz?

Adalar'daki vatandaşlarıma sesleniyorum. Gelin oradaki Özlem hanım kardeşime sahip çıkın. Çıkın ki Adalar hizmet görsün. Bakın şimdi biz Yassıada'yı muhteşem bir uluslararası toplantıların yapacağı bir alana çeviriyoruz. CHP bundan anlamaz biz şimdi orayı demokrasi ve özgürlükler adasına dönüştürüyoruz. 

"YUSUF'UN HESABINI SANDIKTA SORUN"

Bunların neler yaptığını hep beraber anlatın. Bu Sezai denen adam Kürt de değil ha ne idiğü belirsiz birisi. İşte bu muhalefet heybesinde biriktirdiği tüm iftirayı yalanı miting meydanlarında ortalığa saçtı. Seçim ofislerimizi kundakladılar adaylarımıza saldırdılar. Broşür dağıtan Yusuf'umuza saldırdılar hakaret ettiler. İşte o Yusuf'un hesabını da yarın sandıkta sorun."

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!