ERDOĞAN BURSA'NIN ROTASINI NASIL ÇİZECEK?

Bursa'da 50 bin kişilik miting şov yapmaya hazırlanan AK Parti'de 22 Mayıs alarmı verildi. 33 açılışa imza atacak olan Başbakan Erdoğan, Bursa'nın 2023 rotasını 'turizm' ve 'marka kent' üzerinden çizecek.

ERDOĞAN BURSA'NIN ROTASINI NASIL ÇİZECEK?

Tarihi seçim için geri sayım sürerken, Pazar günü Bursa'ya çıkarma yapmaya hazırlanan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, kentte tam 33 yeni açılış gerçekleştirecek. Bursa'ya verdiği önemi her fırsatta tekrarlayan Erdoğan, dağ bölgesi, ova ve tarım sektörüyle ilgili önemli mesajlar verecek.

HEDEF 50 BİN KİŞİ
Kent Meydanı'ndaki organizasyonun her aşamasını en ince ayrıntısına kadar planlayan AK Parti İl Teşkilatı ise miting alanına 50 bin kişiyi toplamayı hedefliyor. Hatta Erdoğan'ın alanda toplanacak kalabalığa hangi platformda ne şekilde sesleneceği bile mitinge günler kala belirlendi.

GELECEK TURİZMDE
Bursa'yı yakından takip eden ve her hizmeti ezbere bilen Erdoğan'ın 2023 için şehre vereceği mesajların temelindeyse turizm ve marka kent yatacak. AK Parti İl Teşkilatı'na göre de yeni dönemin Türkiye'sinde Bursa çok önemli bir rol üstelenecek.
Bursa Gerçek
 

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!