Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

ERDEMİR: GÜÇLÜ SOSYAL DEVLET NEYMİŞ HERKESE GÖSTERECEĞİZ

12 Haziran genel seçimine az bir zaman kala, gece gündüz seçim çalışmalarını sürdüren, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi ve Bursa Milletvekili Adayı Yrd.Doç.Dr. Aykan Erdemir, gündüz Küçük Balıklı'da başladığı halk ve esnaf ziyaretinin ardından, Nilüfer Fatih Sultan Mehmet Bulvarı'nda da ziyaretler gerçekleştirirken , akşam saatlerinde Osmangazi'ye bağlı Güneştepe Mahallesi'nde katıldığı seçim bürosu açılışında, Güneştepe halkının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

ERDEMİR: GÜÇLÜ SOSYAL DEVLET NEYMİŞ HERKESE GÖSTERECEĞİZ

Seçim çalışmaları kapsamında gerçekleşen esnaf ziyaretleri ve seçim bürosu açılışında Yrd.Doç.Dr.Aykan Erdemir, Küçük Balıklı ve Güneştepe sakinleriyle görüşlerini paylaşırken, aynı zamanda iktidara geldiklerinde yapacakları konusunda da Küçük Balıklı ve Güneştepe halkına CHP projeleri ile açıklayıcı bilgiler de verdi.

12 HAZİRANDA, BOŞ GEÇİRİLEN SON 9 SENENİN FATURASINI İKTİDARA ÖDETECEĞİZ

CHP Osmangazi İlçe Başkanı Zeynel Kirte'nin de katıldığı seçim bürosu açılışında bir de konuşma yapan Yrd.Doç.Dr. Aykan Erdemir şunları söyledi:

"CHP güçlü sosyal devleti kuracak partidir. Ne yazık ki bugün Güneştepe'de sosyal devlet yok, vatandaş hizmet alamıyor. Sağlık ocağı yok, postane yok, yeterli derslik yok, altyapı hizmetleri yok. Devlet nerede? Osmangazi Belediyesi nerede? Büyükşehir Belediyesi nerede? Belli ki iktidarın temsilcileri yandaşa kaynak aktarmaktan vatandaşa hizmeti unutmuşlar. 12 Haziran'da, boş geçirilen son dokuz senenin faturasını iktidara ödeteceğiz. Güçlü sosyal devlet neymiş, herkese göstereceğiz. Biliyoruz ki sizlerin oylarıyla, 12 Haziran'da Güneştepe'ye güneş doğacak".

Aile Sigortası Projesi'nin çok önemli bir proje olduğunu vurgulayan Erdemir, "Bu proje güçlü sosyal devletin inşa edilmesine yönelik en önemli girişimdir. Bu proje sayesinde tek bir çocuk bile yatağa aç girmeyecek, vatandaşlarımız beşikten mezara kadar sosyal devletin güvencesinde yaşayacaktır. 12 Haziran'da hakça bir düzen istiyorsanız, bu ülkenin zenginliğinden hak ettiğiniz payı almak istiyorsanız, kısacası rahat bir nefes almak istiyorsanız, çözümün adresi CHP'dir" dedi. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!