Endüstrideki son teknoloji trendleri Bursa'da konuşuldu

Üç boyutlu tasarım ve PLM çözümleri alanlarında dünya çapında lider teknoloji şirketi Dassault Systèmes, 16 Şubat'ta Bursa'da, dünyanın önde gelen araştırma şirketlerinden biri olan IDC ile "Deneyim Çağında Üretim" isimli ortak bir etkinlik düzenledi.

Endüstrideki son teknoloji trendleri Bursa'da konuşuldu

Hilton Bursa'da düzenlenen bu özel etkinlikte, tüm tasarım ve üretim şekillerini kökünden değiştiren Endüstri 4.0 ve Nesnelerin İnterneti de dahil çağımızın en büyük endüstri trendleri ve bunlara ek olarak sektörlere özel gelişmeler konuşuldu. Etkinlikte, üretim dünyasının nasıl değiştiğine, farklı aktörlerin endüstriyi yeniden şekillendirmede oynadığı benzersiz rollere, lider şirketlerin yeniliği hızlandırmak için dijital teknolojileri nasıl benimsediklerine odaklanıldı.

Bunun yanında etkinliğe katılanlar, Dassault Systèmes'in 3DEXPERIENCE platformundaki yetenekleri kullanarak şirketlerine nasıl yenilikler getirebileceklerini de görme şansına erişti. Ayrıca IDC analistlerinin endüstrilere yönelik öngörülerini ve değerlendirmelerini dinleme fırsatı da elde etti.

Etkinliğe Dassault Systemes Türkiye'nin Ülke Müdürü Elif Gürdal'ın yanı sıra, şirketin üst düzey yöneticileri, IDC sözcüler ve iş ortakları, müşteriler, Bursa'daki çeşitli sektörlerden yöneticiler ve uzmanlar arasında seçkin bir katılımcı profili katıldı.

3DEXPERIENCE platformu Endüstri 4.0 ile dijital dönüşümün kalbinde yer alıyor

Dassault Systemes'e göre, ürüne dayalı bir ekonomiden ürünün gerçek değerinin kullanımıyla ölçüldüğü bir deneyim ekonomisine geçiliyor. Günümüzün ve geleceğin endüstrisi; sadece ürünleri üreten ve pazara sunan bir endüstri olmak yerine, mutlaka deneyimleri de içeren bir endüstri olma yolunda.

Diğer yandan Endüstri 4.0, dünyada ve Türkiye'de günümüz iş, üretim ve tasarım dünyasına damga vuran akımların başında. Endüstri 4.0 akımına dair teknolojik uygulamalar her gün gelişim gösteriyor. Türkiye'de de bu tip uygulamalara olan ihtiyaç sürekli artıyor. Dassault Systèmes bu noktada en doğru iş ortaklarından biri olarak öne çıkıyor. Firmanın sunduğu 3DEXPERIENCE platformu ve endüstri çözüm deneyimleriyle; Endüstri 4.0 ile gerçekleşen dijital dönüşümde belirleyici bir rol oynuyor.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!