Endüstri-işletme mühendisliği Bursa'da yerel kurultay gerçekleştirdi

TMMOB Makina Mühendisleri Odası (MMO) Bursa Şubesi Endüstri - İşletme Mühendisliği Meslek Dalı Komisyonu tarafından,  Endüstri 4.0 konusundaki bilgi ve birikimlerin paylaşıldığı, Endüstri - İşletme Mühendisliği Bursa Yerel Kurultayı gerçekleştirildi.

Endüstri-işletme mühendisliği Bursa'da yerel kurultay gerçekleştirdi

Gazeteci, Yazar, Fütirist Ozan Onat, CITS Bilişim Hizmetleri ve Yazılım San. Tic. A.Ş. / BT Uygulama Yönetim Müdürü Mustafa Mor, Bursa Uludağ Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Gökhan Yenikaya ve  Bursa Uludağ Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tülin Gündüz'ün konuşmacı olduğu kurultayın açılış konuşmasını MMO Bursa Şube Yönetim Kurulu Başkanı Fikri Düşünceli yaptı.

Düşünceli konuşmasında, "Meslek Dalı Komisyonları, Oda yapısı içinde yer alan makina mühendisliği dışındaki mühendislik dallarına mensup üyelerimizin Oda çatısı altında mesleki gelişimlerini sürdürmek amacıyla çalışmalar yapılmasına olanak sağlayan organlardır. Oda Yönetim Kuruluna bağlı olarak çalışmalarını süren Endüstri İşletme Mühendisliği Meslek Dalı Komisyonumuz iki yılda bir Endüstri İşletme Mühendisliği Kurultayını gerçekleştirmektedir. 05-06-07 Aralık 2019 tarihlerinde on ikincisi gerçekleştirilecek olan kurultay, bu yıl Adana'da "Akıllı Endüstriler ve Endüstri-İşletme Mühendisliğinin Geleceği"  ana teması ile gerçekleştirilecektir" ifadelerini kullandı.

Düşünceli, yerel kurultayda değerli bilgilerini paylaşacak olan konuşmacılar Ozan Onat, Mustafa Mor, Dr. Gökhan Yenikaya ve Prof. Dr. Tülin Gündüz'e, etkinliği organize eden Endüstri İşletme Mühendisliği Meslek Dalı Komisyonu'na ve katılımcılara MMO Bursa Şube Yönetim Kurulu adına teşekkür etti.

Endüstri - İşletme Mühendisliği Bursa Yerel Kurultayı'nda Gazeteci, Yazar, Fütirist Ozan Onat, Endüstri 4.0 vs Toplum 5.0 konusunda, CITS Bilişim Hizmetleri ve Yazılım San. Tic. A.Ş. / BT Uygulama Yönetim Müdürü Mustafa Mor, Uygulamada Endüstri 4.0 ve Endüstri Mühendisliği konusunda, Bursa Uludağ Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Gökhan Yenikaya, Endüstri 4.0 ve Verimlilik konusunda,  Bursa Uludağ Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tülin Gündüz ise Araştırılmış Gerçeklil Gözlüğü ile Endüstri 4.0 Uygulamaları konusunda katılımcılara bilgi ve birikimlerini aktardılar.

MMO Bursa Şube Yönetim Kurulu tarafından konuşmacılara teşekkür plaketleri sunuldu. Sunumların ardından  Endüstri - İşletme Mühendisliği Meslek Dalı Komisyonu, katılımcılarla beraber forum gerçekleştirdi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!