EN TATLI SEÇİM HEYECANI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bursa milletvekili adayları, Millet Mahallesi'nde vatandaşlara lokma dağıttı.Seçmenlere tatlı ikram eden adaylar, 12 Haziran için oy istedi.

EN TATLI SEÇİM HEYECANI

Genel seçimlere kısa bir süre kala MHP milletvekili adayları çalışmalarını ara vermeden sürdürdü. Millet Mahallesi'nde MHP Yıldırım Teşkilatı'nın lokma dağıtımına katılan MHP'li adaylar İsmet Büyükataman, Cüneyt Karlık, Yavuz Koca ve Murtaza Kılıç vatandaşlara tatlı ikram etti. Aşçının elindeki kepçeyi alarak tatlıyı karıştıran adaylar, seçmenleri elleriyle besledi. Seçim çalışmalarında halkın tepkisinden memnun olduklarını söyleyen MHP milletvekili adayı Büyükataman, MHP üzerinde oynanan oyunlara 12 Haziran'da son vereceklerini söyledi. MHP'nin seçim çalışmalarına hız kesmeden sürdürdüğünü kaydeden Büyükataman, "MHP'yi istemeyen bazı kesimler var. 12 Haziran ülkemiz için hayati bir seçim. Yalan yanlış birtakım bilgilerle ve düzmece sipariş anketlerle insanların zihinleri bulandırılıyor. MHP'ye yönelik özel gayretlerin ve çabaların ortaya koyulduğuna şahit oluyoruz. Gittiğimiz her yerde vatandaşlarımızdan tahminlerimizin üzerinde bir olumlu tepki aldık. MHP'siz bir meclis düşünülemez. Her şeye rağmen MHP yine iktidara gelecek. Bursa'da birinci parti olacağız" dedi.
MHP'nin çalışma temposunun 12 Haziran'a yaklaştıkça arttığını ifade eden Karlık, "Her gün 20 saatimizi halkımıza ayırıyoruz. Halkımızın MHP'ye güveni sonsuz" diye konuştu.
Tatlı dağıtımının ardından adaylar, Millet Mahallesi esnafını ziyaret etti. Esnafın derdini dinleyen adaylar, MHP'nin seçim beyannamesindeki hedefleri anlattı. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!