Emniyet esnafın yanında

Bursa Muhtelif Esnaf ve Sanatkârlar Odası'na iade-i ziyaret gerçekleştiren Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kâhya, "Bursa polis teşkilatı olarak esnafımızla daima uyum içindeyiz" dedi.

Emniyet esnafın yanında

Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya iade-i ziyaretler çerçevesinde Bursa Muhtelif Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nı (MESO) ziyaret etti. Bursa MESO Başkanı Fehmi Duban ve yönetim kurulu üyesi esnaflar tarafından karşılanan Kahya, esnafın sıkıntılarını ve polis teşkilatıyla ilgili düşüncelerini dinledi. Oldukça samimi bir havada gerçekleşen ziyarette konuşan Kahya, "Bursa polis teşkilatı olarak esnafımızla daima uyum içindeyiz. Esnafımızın görüşleri ve düşünceleri bizler için daima önemlidir" dedi.
Bursa MESO Başkanı Fehmi Duban ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Bursa polisinin esnafın yanında olduğunu söyledi. Özellikle sokak timleri sayesinde çarşı içindeki kapkaç ve yankesicilik suçlarına anında müdahale edildiğini sözlerine ekleyen Duban, "Polis teşkilatımız olaylara zamanında müdahale ederek halkımızın can ve mal güvenliğini koruyor. Bursa esnafı olarak emniyet güçlerimizden çok memnunuz" dedi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!