Emirsultan İnsani Yardım Bursa Gönüllü Teşekkülü ziyaretlerine devam ediyor

Emirsultan İnsani Yardım Bursa Gönüllü Teşekkülü kente değer katan isimleri ziyaret etmeye devam ediyor.  Emirsultan İnsani Yardım Gönüllü Teşekkülü yöneticileri Bursa Valisi Yakup Canbolat ile Yıldırım İlçe Kaymakamı Adem Yazıcı'ya teşekkür ziyaretinde bulundu.

Emirsultan İnsani Yardım Bursa Gönüllü Teşekkülü ziyaretlerine devam ediyor

Geçtiğimiz ay Türk Kızılay'ı Genel Müdürlüğü tarafından "Platin Madalya" ödülüne layık görülen Emirsultan İnsani Yardım Bursa Gönüllü Teşekkülü, Bursa'ya değer katan bürokratlarını ziyaret etmeye devam ediyor.

10 derneğin bir araya gelerek oluşturduğu ve Bursa Valiliği ile Büyükşehir Belediyesi'nin de büyük destek verdiği Emirsultan İnsani Yardım Gönüllü Teşekkülü yönetimi ve üyeleri,  ziyarette Bursa Valisi Yakup Canbolat'a verdiği desteklerden ötürü teşekkür etti. Ziyarette Emirsultan İYH temsilcileri tarafından Vali Canbolat'a yurtdışındaki kamplarda yaşayan mazlum halkın durumu anlatıldı ve bölgede yapılan insani yardım faaliyetleri ile ilgili bilgi verildi.

Emirsultan İnsani Yardım Bursa Gönüllü Teşekkülü yöneticileri, Yıldırım İlçesi Kaymamı Adem Yazıcı ziyaret ederek devam etti.

Emirsultan İnsani Yardım Gönüllü Teşekkülü yöneticileri, Kaymakam Yazıcı'ya Kurban Bayramı öncesi SMS kampanyası ile ilgili bilgiler verdi. Kaymakam Yazıcıi Emirsultan İnsani Yardım Gönüllü Teşekkülü yöneticilerine çalışmalarında ötürü teşekkür etti. Yönetici Yavuz Özdemir "Tüm operatörlere gönderilecek SMS  kısa mesajlara yazılacak anahtar kelimeler ile; Un, ekmek, idkib ,yardım ve çocuklara bayramlık ayakkabı için muhacir yazarak sms operatörleri aracılığı ile Emirsultan #IYH Bursa Gönüllü Teşekkülüne bağışçılar sms yoluylada  bağış yapabilmektir" ifadelerini kullandı. 

 

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!