Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Eminem'in evine zorla giren kişi: Seni öldürmeye geldim

Eminem'in evine zorla giren kişinin ünlü rap şarkıcısına "öldürmek için orada olduğunu" söylediği ortaya çıktı. Avukatı, şüphelinin zihinsel sorunları olduğunu iddia etti.

Eminem'in evine zorla giren kişi: Seni öldürmeye geldim

Nisan ayında rap şarkıcısı Eminem'in Detroit'teki evine zorla giren Matthew Hughes adlı kişinin, ünlü şarkıcıya "öldürmek için orada olduğunu" söylediği ortaya çıktı.

Polis kaynaklarına göre yargıç, Matthew Hughes'un haneye tecavüz ve özel mülke zarar verme suçlarından yargılanması için yeterli kanıt olduğuna kanaat getirip yargılanma talebini kabul etti.

Hughes'un, Eminem'in Clinton Township bölgesindeki evine girdiğinde silahlı olmadığı öğrenildi. Asıl adı Marshall Mathers olan 47 yaşındaki rap'çinin de Hughes evine girdiğinde uyuduğu ve evdeki seslerin yeğenine ait olduğunu zannettiği bildirildi.

"ZİHİNSEL SORUNLARI VAR"

AP'nin haberine göre, polis yetkilileri, Eminem'in, Hughes'a neden evinde olduğunu sorduğunu ve Hughes'un da "Seni öldürmek için buradayım" dediğini, bunun üzerine ünlü şarkıcının da Hughes'u evinden çıkardığını aktardı.

Eminem'in katılmadığı duruşmada, savunma avukatı Paul Glanda, mahkeme önünde Hughes hakkında konuşurken, "Ben burada bir çeşit zihinsel sorun olduğunu düşünüyorum" dedi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!