Emenike'nin avukatından transfer açıklaması

Emenike'nin avukatı Fenerbahçe'nin oyuncuyla anlaştığını ancak, Spartak Moskova'nın golcü oyuncuyu bırakmadığını söyledi.

Emenike'nin avukatından transfer açıklaması

Fenerbahçe'nin gündemindeki isimlerden Emenike'nin avukatı Rezan Epözdemir, Fenerbahçe'nin gündemindeki Emenike transferi ile ilgili açıklama yaptı.

Epözdemir, Nijeryalı futbolcunun Fenerbahçe ile anlaştığını ancak kulübü Spartak Moskova'nın genç golcüyü bırakmadığını söyledi:

"Fenerbahçe'nin Emenike ile ilgilendiği doğrudur. Ben Emenike ile görüştüm. Öncesinde birtakım çekinceleri vardı. Kesinlikle gelme niyetinde, iradesinde değildi ama sonrasında hem Aykut Kocaman'a hem de Sayın Başkan Aziz Yıldırım'a, Fenerbahçe camiasını çok sevdiğini söyledi. Kendisini Emenike yapanın Türkiye olduğunu söyledi. Türkiye'de oynayabileceğini, kulüpler anlaşırsa, şartlar, koşullar, zaman ve zemin olgunlaşırsa futbol hayatına Türkiye'de devam edebileceğini ve Fenerbahçe taraftarını da çok sevdiğini söyledi. Hatta şartlar ve koşullar konusunda da taraflar uzlaştılar. Ancak ben Spartak Moskova yetkilisiyle görüştüm. Moskova'nın oyuncuyu satma gibi bir niyeti yok."

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!