Elon Musk mağarada mı?

Dünyaca ünlü iş adamı Elon Musk sosyal medyadan Tayland'da çocukların mahsur kaldığı mağara içinden çekilmiş görüntüler paylaştı.

Elon Musk mağarada mı?

Musk'ın sahibi olduğu SpaceX şirketi, Musk'ın Taylandlı çocukların mahsur kaldığı o mağarada olup olmadığı hakkında açıklama yapmazken, Musk'ın gerçekten mağarada olup olmadığı merak konusu.... Öte yandan, Tayland'da 23 Haziran'dan beri mağarada mahsur olan ve henüz kurtarılmamış 4 çocuk ile antrenörleri için kurtarma operasyonu başladı.

Tayland'da mağarada mahsur kalan çocuklar için kritik saatler başladı. İki haftadır mahsur kalan 12 çocuktan 8'i geçtiğimiz günlerde kurtarıldı. Bugün de mağarada kalan son 4 çocuk ve antrenörleri için kurtarma operasyonu başlatıldı. Chiang Rai Valisi Narongsak Osatanakorn kurtarma operasyonunun yerel saatle sabah 10.00'da başladığını bildirdi. Vali yaptığı açıklamada sıra dışı bir durum beklemediklerini, mağarada 4 çocuk ve antrenör ile birlikte olan 3 deniz komandosunun ve doktorun da mağaradan çıkartılacağını bildirdi.

Bugüne kadar kurtarılan çocukların sağlık durumlarının iyi olduğu bildirildi. İki çocuğun akciğer iltihabının da tedavi edildiği bildirildi.

ELON MUSKL TAYLAND'DA MI?

SpaceX şirketinin sahibi Elon Musk ise sosyal medyadan mağara içinden çekilmiş görüntüler paylaştı. SpaceX, kendisinin o mağarada olup olmadığı hakkında açıklama yapmadı.

İki gün önce bir dizi paylaşımında SpaceX'in Falcon 9 roketinin oksijen tankını kullanmayı öneren Musk, bu tankla çocukların mağara dışına kolayca taşınabileceğini anlattı.

Musk'ın bir sosyal sorumluluk faaliyeti olarak gerçekleştirmek istediği tank projesi uygulanmadı. Son çocukların kurtarılması beklenirken, Musk Twitter hesabından yeni fotoğraflar paylaştı.

Görüntülerde Musk'ın mağara içinde bulunduğu izlenimi bulunuyor. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!