"Elimizde öyle belgeler var ki evladımıza 'Tacizci' diyen alçaklar gereğini görecek"

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ankara'da polisin gözaltına alırken cinsel tacizde bulunduğu öne sürülen Merve Demirel hakkında açıklamalarda bulundu. Demirel için dün 'proje kadın' nitelemesi yapan Soylu, "Mahkemede görüşeceğiz. Elimizde öyle bir belge var ki evladımıza tacizci diyen alçaklar gereğini görecek" ifadesini kullandı.

''Elimizde öyle belgeler var ki evladımıza 'Tacizci' diyen alçaklar gereğini görecek''

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Jandarma Genel Komutanlığı 2018 Yılı Emniyet ve Asayiș Değerlendirme Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu.

Ankara'da polisin gözaltına alırken cinsel tacizde bulunduğu öne sürülen Mervel Demirel'le ilgili de konuşan Soylu, "Mahkemede görüşeceğiz. Elimizde öyle bir belge var ki evladımıza tacizci diyen alçaklar gereğini görecek" ifadesini kullandı.

Bakan Soylu sözlerini şöyle sürdürdü:

"Jandarma Genel Komutanlığına bu yıl 27 bin 180 personel alımı planlanıyor. 2018 yılında PKKya yönelik operasyonlar sonucu 1292 sığınak ve barınak imha edilerek 1380 terörist etkisiz hale getirildi.

​'BÜTÜN DETAYLARI PAYLAŞAMIYORUM'

Şunu herkes bilsin bu alelade bir vaizin aklı değildir. Bunun arkasında son derece profesyonel bir akıl vardır. Mücadele devam ettiği için bütün detayları paylaşamıyorum. Bu tamamen bittikten sonra yazacağımız kitaplar, anlatılacak gerçekler herkesi hayrete düşürecektir. Bu şeytanın bilmediğini bilen bir grupla, terörist yapısıyla karşı karşıyayız. Ve bu konuda özellikle FETÖ ile mücadele konusundaki kararlılığımızın artarak devam etmesi milletimize güven teşkil edecektir."

"PROJE KADIN!"

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, dün de Twitter hesabında bazı açıklamalarda bulundu. Ankara'da polisin gözaltına alırken cinsel tacizde bulunduğu ifade edilen Merve Demirel için 'proje kadın' nitelemesi yapan Soylu, "Babası FETÖ'den ihraç,kardeşi DHKP-C'li proje kadın üzerinden polisi ezmesine müsaade etmeyiz" dedi.

Öte yandan Artı Gerçek muhabiri Derya Okatan sosyal medya paylaşımları gerekçe gösterilerek gözaltına alındı.

Artı Gerçek muhabiri Derya Okatan'ın evi bu sabah saatlerinde basıldı. Sosyal medya paylaşımları gerekçe gösterilerek yapılan ev baskınında Okatan gözaltına alındığı bildirildi.

Okatan'ın avukatından Artı Gerçek'e yapılan açıklamada, muhabirinin evinde yapılan aramanın ardından Ankara Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'ne götürüldüğü belirtildi.

Okatan, son olarak Ankara'da gözaltına alınırken polisin cinsel saldırısına uğrayan Merve Demirel ile röportaj yapmıştı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!