Ekonominin yükselen değeri masaj salonları - ÖZEL HABER

Bursa'da son yıllarda masaj salonlarına artan ilgi, bu sektöre yatırımları da beraberinde getirdi. Özellikle Çekirge ve Fomara'da açılan masaj salonlarında fiyatlar dudak uçuklatıyor. 2011 yılında 160 masaj salonu açılırken, 2012 yılında 215'e yükseldi. Son iki yılda kapatılan masaj salonları sayısı ise 357 oldu.

Ekonominin yükselen değeri masaj salonları - ÖZEL HABER

Mesut DEMİR/BURSADABUGUN.COM

Bursa'da masaj salonlarına ilgi her geçen gün artarken, bu sektöre yatırımlar da ciddi şekilde artıyor. Yerel gazete, radyo, televizyon ve internet sitelerinde yapılan reklamlar, sektörün ne kadar büyüdüğünü de gösteriyor. Bursa'nın Çekirge, Kükürtlü, Fomara ve FSM semtlerinde açılan yüzlerce masaj salonu Bursalıların akınına uğruyor.

MASAJ SALONLARININ HIZINA DİĞER SEKTÖRLER YETİŞEMİYOR
2011 yılında Bursa'da 160 masaj salonu açılırken, 2012 yılının ilk 9 ayında bu rakam 215'e yükseldi. 2011 yılında Bursa'da yaklaşık 150 civarında masaj salonu fuhuş yapıldığı gerekçesiyle kapatılırken, bu rakamın 2012 yılında 207'ye yükseldiği öğrenildi.
Bursa Emniyeti'nin sürekli takibinde olduğu masaj salonları, sürekli açılıp kapanmasıyla dikkat çekiyor. Son verilere göre, Bursa'da faaliyet gösteren masaj salonu sayısının 209 olduğu öğrenilirken, bu rakamın hergün değiştiği, açılan ve kapanan masaj salonlarının inişli çıkışlı bir grafik sergilediği öğrenildi.

EMNİYETİN GÖZÜ MASAJ SALONLARINDA
Bursa Emniyet Müdürlüğü Asayiş Müdürlüğü'ne bağlı Ahlak Bürosu ekiplerinin çeşitli zamanlarda düzenlediği operasyonlarda, fuhuş yapıldığı gerekçesiyle çok sayıda masaj salonunun kapandığı belirtiliyor.
Bursa'da büyük reklam bütçeleriyle müşteri arayan masaj salonlarının fiyatları da dudak uçuklatıyor. Ortalama 80 liraya yapılan masaj fiyatları, çeşitli ek hizmetlerle birlikte 150 liraya kadar çıkıyor.

 

Ekonominin yükselen değeri masaj salonları - ÖZEL HABER
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!