Ekonomi Bakanlığı'nda 'Mısır İzleme Masası' kuruldu

İşadamları, ihracatçılar ve nakliye firmalarının sorularını yanıtlamak üzere Ekonomi Bakanlığı bünyesinde 'Mısır İzleme Masası' oluşturuldu. '444 43 63' telefon numarasından ve 'misirmasasi@ekonomi.gov.tr' adresinden irtibat kurulabilecek.

Ekonomi Bakanlığı'nda 'Mısır İzleme Masası' kuruldu

 

 

Ekonomi Bakanlığı, Mısır'daki olaylarla ilgili iş dünyasını bilgilendirmek üzere harekete geçti. Bakanlık bünyesinde işadamları, ihracatçılar ve nakliye firmalarının sorularını yanıtlamak üzere 'Mısır İzleme Masası' oluşturuldu. Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamaya göre, Mısır'da yaşanan siyasi ve toplumsal gelişmelerden dolayı işadamları, ihracatçılar ve nakliye firmalarının doğrudan bilgi temin edebilecekleri bir telefon hattı ve e-posta adresi tahsis edildi.

TELEFON VE E-POSTA

'Mısır İzleme Masası'yla "444 43 63" telefon numarasından ve "misirmasasi@ekonomi.gov.tr" adresinden irtibat kurulabilecek. Firma yetkilileri, 'Mısır İzleme Masası' için tahsis edilen telefon numarasını 24 saat arayabilecek.

MAĞDURİYETİ ÖNLEMEK İÇİN

Mısır İzleme Masası vasıtasıyla firmalardan gelen bilgiler, ilgili birimlere aktarılacak ve ihracatçılar, işadamları ve nakliye firmalarının bu süreçten mağdur olmaması için gereken tedbirlerin alınmasında kullanılacak.

SALI GÜNÜ KRİTİK TOPLANTI

Ayrıca  9 Temmuz Salı günü saat 10.00'da Ekonomi Bakan Yardımcısı Mustafa Sever başkanlığında ilgili kamu ve özel kurum ve kuruluşların iştiraki ile bir toplantı gerçekleştirilecek. Söz konusu toplantıda, firmaların yaşadığı sıkıntılar ele alınacak, ayrıca gelecek dönemde neler yapılacağı konusunda bir yol haritası oluşturulacak.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!